Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktátok nézni a LifeNetwork-...

Szoktátok nézni a LifeNetwork-on a Szuperdadát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jaj nagyon durva!!!Hihetetlen milyen gyerekek vannak!

Tudom, manapság ellenzik a veréssel való nevelést, de sok gyerekre már jóval korábban ráfért volna egy kis elfenekelés.

2011. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a Viasaton néztem, nagyon szerettem. Megvettem a könyvét is.
2011. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon durva gyerekek vannak bent.
2011. febr. 22. 10:42
 4/7 csézsézsé válasza:

Elindul a magyar Szuperdada keresés is! Láttátok?

Ma este 6-kor lesz a LifeNetwork TV-ben! Itt is hasznos infók várhatók, hogyan zabolázzuk meg a gyereket...

[link]

2011. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem láttam de felvettem most készülök épp megnézni. :)
2011. febr. 25. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el nézni egyet-kettőt a Youtube-on, mert ajánlották nekem. Hát, azért egy-két dolgot érdemes tudomásul venni:

3 hétig van a családnál a nő. Azalatt minden percüket lekamerázzák. Ebből aztán kivágnak 10 percet, amiben a gyerekek hihetetlenül rosszul viselkednek. Szerintem ha minden szülő magába néz, akkor az elmúlt 3 hétben biztosan volt 10 perc katasztrofális hiszti.

Jonak nincs saját gyereke. Innentől kezdve az egész hiteltelen.

Szerinte az az alapvető probléma, hogy nincsenek meg a szabályok, és nem jó a szülők fegyelmezési módszere. Szerintem meg az az alapvető probléma, hogy a szülő-gyerek közt nem alakult ki a megfelelő érzelmi kötődés. Már egészen az alapoktól, kicsi baba koruktól vannak ezek a gyerekek elrontva, Jo nem is kutatja az okokat. Miért agresszív egy kisgyerek? Mert azt a mintát látja otthon. A szülei is agresszívek, sokat veszekednek, esetleg verik, isznak. Hát, ezt nem fogják a kamerák előtt bemutatni.

Egy gyerek akkor viselkedik deviánsan, ha szeretne több figyelmet. Ez alapvető. És valahogy Jonak ez eszébe sem jut. Innen kéne megközelíteni a dolgot. De ezt honnan is tudná, hiszen nincs saját gyereke.

Megrendezett jelenetekkel van tele. Pl. a gyereknek akármit mond az anyja, nem fogad szót. Jo kitalálja a büntetőszőnyeget, oda kell ülnie a gyereknek, ha rosszul viselkedik, és csak akkor kelhet fel, ha bocsánatot kért. Ja, ha semmit nem tesz, amit az anyja kér, akkor majd leül a szőnyegre és ott marad?! Nem gyanús?!

2011. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha többet is megnézel belőle, találsz választ a feltevéseidre. Pl. de, eszébe jut Jo-nak, hogy a gyerek több figyelmet akar kiharcolni a hisztivel, és nem, neki sem marad csak úgy szépen ülve a gyerek a büntetőszőnyegen. Ezekre is ajánl megoldást. Nem védeni akarom, de tényleg többet is meg kellene nézned. Ha tényleg úgy lenne, ahogy írod, akkor valóban nagyon gagyi lett volna az egész, amit mindenki lát már az elejétől, nem lenne hiteles, és nem forgattak volna le belőle több évadot, és nem jelent volna meg többszöri kiadásban a könyve.
2011. máj. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!