Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hamarosan szülök, ki mit...

Hamarosan szülök, ki mit főzött előtte a családnak? Volt aki készült előre?

Figyelt kérdés

Sajnos,most nem lesz segítségem és a családot(férjem és kisfiam) 4-5 napra egyedül hagyom itthon. :)

Arra gondoltam főzök valamit és lefagyasztom nekik,ti miket készítettetek,mert nekem a rizsen és pörköltön kívül nem jut eszembe más,mit is lehet lefagyasztani még ezeken kívül?


2011. febr. 16. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy adag bolognai szószt, és azt is lefagyaszthatod. Egy adag tésztát a férjed is ki tud főzni frissen hozzá.
2011. febr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A férjem a chilis babot imádja, abból szoktam nagy bödönnel csinálni és lefagyasztani.

De töltött káposztát is le lehet fagyasztani, a pörkölt is jó ötlet!

2011. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Húsleves leve, abba főz a férjed majd cérnametéltet.

Dobozos halrudacskák? Még főznöd sem kell. :o) A gyerekek szeretik, a sütőbe kell csak betenni 10-15 percre, férjed csinálhat hozzá főtt vagy sült krumplit.

Készíthetsz pirított zsemlemorzsát, az a hűtőben elvan pár napig, és mélyfagyasztott szilvás gombócot csak ki kell főzni, majd bele forgatni.

És rendelhetnek egy pizzát is egyik nap. :o)

2011. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, mi most eszünk gyümölcs levest, az hűtőben 3-4 napig eláll. Nyammm. :o)

harmadik

2011. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy nagy adag pörkölt készítésén agyalok, ezt lehet rizses húsnak tovább vinni, tésztával, főzelékhez.

Mindent fagyasztani tudsz, ami nem krumplis.

Bolognai mártás, vadas mártás, székelykáposzta, főzelékek, levesek, krémlevesek, resztelt máj...

2011. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos ötleteiteket,tényleg sokat segítettetek... Már majdnem ki is találtam mit vegyek és mit készítsek nekik. :)
2011. febr. 16. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:
így van, bármit lefagyaszthatsz, ami nem krumplis: lasagne, sült húsok, rántott dolgok, tésztás kaják, raguk, szószok..
2011. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!