Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova lenne érdemes kislányom...

Hova lenne érdemes kislányom kinőtt ruháit dolgait feltenni?

Figyelt kérdés
50-80as méretig vannak nagyon szép megkímélt ruhái(95°-a Kenguru Goldos)Ezenkívül kiságy(Brendonban vásárolt kókuszmatrac hozzá,Brendonban vásárolt rácsvédő,zenélőkörforgó,pelenkázó)Ikeás etetőszék...
2011. febr. 14. 09:16
 1/4 A kérdező kommentje:
jav:95%-a
2011. febr. 14. 09:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Vatera, teszvesz: Ezeken az oldalakon kell fizetni listázási díjat, minden aukció után 5 ft-ot és ha eladtad 4% jutalékot, de itt el lehet adni sok mindent.


Vagy van a zsibvasar.hu, ez tök ingyenes, de talán nincs olyan nagy látogatottsága.


(Én teszveszeztem 6 évig, mára elfogytak a kinőtt ruhák, amiket mostanában kinőnek a gyerekeim, azok már nem eladható állapotúak:-))

2011. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tesz-Vesz,Vatera,Zsibvásár, Babaszoba, de elég nagy a pangás, és szinte minden ingyen kellene az embereknek...

Közel negyven darab szép, babaruháért még 1500 forintot sem akart adni senki, így inkább elajándékozom valakinek...

2011. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én itt is szoktam vásárolni.

[link]

2011. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!