Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhába illik menni a...

Milyen ruhába illik menni a nőgyógyászati vizsgálatra? A cipőt is le kell vetni?

Figyelt kérdés
Van rá lehetőség, hogy előtte kicsit "ott lent" rendbe szedjem magam pl? :))
2008. jan. 30. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nos,sosem szabad megtörölgetni a nunit vagy ilyesmi közvetelnül vizsgálat előtt.Sőt,nekem édesanyám azt mondta,hogy jó lenne ha legalább 7-8 óra eltelne a vizsgálat és az utolsó zuhany között.Ezek mind megváltoztatják nuni természetes képét,és akár félre is vezethetik a dokit.

szülőszékben vizsgál oda meg nem fekhetsz fel cipőben.Ruha az rajtad múlik,mert sem azt nem fogja látni,hogy milyen bugyi van rajtad,se semmi ilyesmi nem is érdekli.Van olyan ahol végig kell vonulni az aszisztensek előtt a vetkőző fülkéből kifelé menet,azokra a helyekre szoknya a javasolt,ha szégyenlős vagy.Bár, én ezzel úgy vagyok,hogy az aszisztensnőnek is olyan van,mint nekem,de én évekig koleszban laktam,és az ilyet már fel sem veszem.

A dokit az sem érdekli,ha a lábad között őserdő van,meg az sem,ha csupasz.Neked kell dönteni,hogy milyenre nyírod odalent.

2008. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én normál utcai ruhában megyek, magánrendelő,így szoknya nem kell,de anyu nekem is mondta,hogy ahova ő jár szokott vinni,hogy ne legyen "fedetlen". Mondjuk én indulás elött mindig lefürödtem,nem mondta senki hogy nem lehet.
2008. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

alulról derékig le kell vetkőznin a vetkőzőben, a cipődet visszahúzhatod, és mehetsz úgy is az székre, vagy análkül is. Időd és alkalmad van rendbe tenni magad:-)

Én olyan ruhát szoktam felvenni, ami hosszabb derékban, hogy mégse pucéran mászkáljak, de a doki ugye úgyis látni fog... :-)

2008. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Arról, hogy nem lehet előtte fürödni, vagy megtörölni, én sem hallottam soha...

Szerintem ez nem befolyásol semmit, hisz a hüvelyed nem mosod, törlöd ki, ő meg azt nézi, nem csak a külső nemi szerveket..

2008. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!