Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha bemegyek vizsgálatra egy...

Ha bemegyek vizsgálatra egy kórház nőgyógyászati osztályára, ahova egyébként tartozom (ÁEK), kérhetem, hogy UH is legyen?

Figyelt kérdés
Nyáron volt egy missed abortuszom, utána két héttel volt egy kontroll a magán dokimnál,aki mindent rendben talált, de nem volt UH, én pedig szeretném most is megnézetni magam UH-val is, de nem akarok csomó pénzt a dokimnak kifizetni. Ezért érdekel, ha ezzel bemegyek a nőgyógyászatra, akkor csinálnak-e UH-t is a vizsgálat alkalmával?
2010. nov. 5. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nálunk pl 2 emelettel lejjebb van az uh, mint a vizsgáló. De gondolom, nem ez a döntő. A doki lelkiismeretessége, kedvessége inkább. Ha jó fej, akkor megcsinálja vagy beutalót az uh-ra, ha nem, akkor nem fogod tudni elérni nála. Nekem a magándokim csinálna az első kérésre simán, és plusz pénz nélkül. Ő sajnos már nem vállal szüléseket, ezért a másodikat sztk orvosnál szültem (fogadott volt ő is), neki eszébe nem jutna uh-ra küldeni. Ember válogatja.
2010. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem indokolt.
2010. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztina27 ***** válasza:
A kórházban műtét után nem csináltak? ez fura. Nekem délelőtt volt a műtét és délután már meg is néztek uh-val és csak utána engedtek haza.
2010. nov. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jadwiga ***** válasza:
Bp. Tétényin kértem nőgyógyászhoz időpontot telefonon. Ő adott beutalót ultrahangra, arra persze megint időpont, de pár nap alatt bejuthatsz szerintem. Kérdés, hogy indokoltnak látja-e a nőgyógyász. (Nyilván nálam igen, hiszen kismama lettem.)
2010. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ÁEK nőgyógyászati osztálya a régi MÁV-ban, a Podmaniczky u-ban van, nem szakrendelésre kell bemenned? Ez az ÁEK épületében van, az Árpád-hídtól nem messze. Amúgy orvosa válogatja. Ahová én járok (Bp. Kapás utcai szakorvosi rendelő)az UH bent van a nőgyógyászati szakrendelőben, és mindig használják, ha kicsit is indokolt.
2010. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kórházban semmilyen vizsgálat nem volt műtét után.

Igen, úgy értettem, hogy a szakrendelésre mennék, a központi épületbe.

Az igaz, hogy 3 éve vetélés gyanúval oda mentem és nem UH-ztak meg, mert még nem volt, de akkoriban indult a kórház, gondolom, hogy már csak van UH-juk. (Amúgy másnap el is ment a baba.)

2010. nov. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!