Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szabolcs megyében élő kismamák...

Szabolcs megyében élő kismamák, hová tudtok elmenni-visszamenni dolgozni 3 gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Szabolcs megyében élek, van 3 gyermekem. Nincs segítségünk( nagyik vagy más rokon), aki segítene, ha lenne munkám, hogy a gyerekeket hozni-vinni tudjam. A férjem dolgzik, ő nem tudja őket hozni-vinni, mert kiszámíthatalan a munkarendje (fuvarozó). Ősszel 3 éves lesz a kicsi, és bár tudom, hogy maradhatok itthon még az ő 8 éves koráig anyaságin, de én már dolgoznék, ha lenne hol. Egészségügyben dolgoztam, de az 3 gyerek mellett nem megoldható. Tanulnék is. De mit? Segítsetek!

Előre is köszi!


2011. febr. 6. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez engem is érdekelne!
2011. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szabolcs megyében hol, és milyen végzettséggel?

Kitalálunk valamit mindenképp!

Én is Szabolcsban élek, mindig tudok 1-2 munkahelyet, csak kicsit több info kellene.

2011. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyhalász mellett élünk egy pici faluban. Vámügyintéző a végzettségem, de nem dolgoztam benne. Segédápoló voltam Sóstón az Idősek Otthonában mielőtt GYES-re jöttme ovlna. De akkor még Nyíregyházán éltünk, de házra csak vidéken volt pénzünk.

Itt a környéken szeretnék dolgozni, hiszen itt iskolás a nagy, és itt óvodás a középső, és itt lesz ovis a kicsi is.

Elmennék részmunkaidőben boltba eladónak, vagy akár takarítani is, csak dolgozhassak!

Előre is köszönöm a segítségedet!

2011. febr. 9. 10:04
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs: jöttem volna*
2011. febr. 9. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajna így nehezebb kicsit. Én most Mátészalkán tudnék 3-4 állást is, és Nyíregyházán. Ahol ti laktok nincs ismerettségem. De ötleteim vannak. Én nem látom az e-mail címed, ha nem nagy gond küldj nekem egy levelet aztán írok pár lehetőséget.
2011. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!