Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogász Anyukák! Az ilyen legális?

Jogász Anyukák! Az ilyen legális?

Figyelt kérdés

[link]


Nem bírtam végigolvasni, de úgy tudom, ez törvénybe ütközik. Szabad ilyesmit????


2011. febr. 6. 10:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi, nem teológiai vitát szerettem volna nyitni, vagy a Bibliát kritizálni. Tényleg tele van erőszakkal, és abban is biztos vagyok, hogy az ószövetségi időkben vesszővel verték a gyerekeket, de a mózesi törvényekben az is benne van, hogy amihez menstruáló nő ér, ahhoz másnak aznap már nem szabad, mégsem tartjuk be.

Tudom, ez Példabeszédek, de nem hinném, hogy más kategória lenne.

És még mindig kíváncsi lennék arra, hogy az ilyesmi akkor most legális-e.

2011. febr. 9. 08:05
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet nem a témához tartozik konkrétan de Magyarországon 2005 óta törvény bünteti a testi fenyítést.


Az más kérdés,hogy tipikusan poroszos elven neveli az átlag magyar a gyerekeit.Tehát hiába tiltja a gyermekvédelmi törvény mindig is lesznek verekedős fenyítős szülők.

2011. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!