Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek vásárol...

Sikerült már valakinek vásárolni a Pontparkkal gyűjtött pontokkal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
remélem igen mert már az agyamra megy a párom,hogy neki mennyi pontja van meg mit vesz belőle,mikor lesz vásár.......bocs hogy ne tudtam válaszolni
2011. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálunk én vagyok a fanatikus pontgyűjtő,épp az a baj,h a párom el linkeskedi:)

Sajnos nem tudom mikor lesz vásár,nem hírdetik ki az időpontot előre:(

Jó pontgyűjtést!

2011. febr. 3. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Már jó ideje pontparkozok, de még egyszer sem sikerült elcsípnem a vásárt. Állítólag okt. 15-én volt vásár, de én lemaradtam róla...

Remélem hamarosan lesz, a páromnak kéne már egy új telefon. :D

2011. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok!az én párom is telefonra gyűjtött,de már több pontja van és nagyobb lázban ég hogy mit is vegyen....én is csinálgattam,de nagyon nem érdekel.remélem lesz vásár mert azt mondta ha lesz és levásárolja a pontjait abba hagyja,de én KÉTLEM:D:D:D
2011. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sikerült ma elcsípni a vásárt?

Nekem sajnos NEM:(

2011. febr. 8. 08:28
 6/6 anonim válasza:
Szerintem itt nem is lehet semmit vásárolni. Ez kamu oldal, hagyja abba mindenki.
2011. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!