Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves szülinapra milyen...

1 éves szülinapra milyen tortát vettetek, sütöttetek amiből a baba is ehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk gyümölcsös túrótorta volt, de nem igazán evett belőle a kisfiam. Itthon készítettük neki.
2011. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Piskótát sütöttem pudingal töltve, anyukámtól csokitortát kapott marcipánnal bevonva, apáméktól meg Feketeerdő tortát.

Mindegyikből evett egy keveset, de inkább csak szétmaszatolta

2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 évesen bármilyen tortát ehet! Lisztet tejet pudingot margarint vajat tojást tejszínt túrót ehet, ezekből van a torta :) 1 szeletnél úgysem eszik többet!

Nálunk dobos volt, forma torta, egy sajt tele lyukakkal amiből marcipán kisegerek kandikáltsk ki!

Magam sütöttem, minden vasárnap sütök, 8 hónaposan kapott először almáspitét, 10 hónaposan sütiket tortákat.

2011. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gesztenye krémeset sütöttem itthon.

1 évesen már mindent ehet.

2011. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös túrótortát sütöttem babapiskótával,de nem is nagyon evett belöle.
2011. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csoki tortát csináltattunk, erdős díszekkel volt (fenyő, gomba, róka, stb.). Picit evett belőle, én adtam neki pár falatot, ízlett neki szerintem, de még csokit sosem evett, nem is akarjuk még egyenlőre.
2011. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én magam sütöttem neki egy nagyon egyszerű barackos túrótortát, amibe sem tojás, sem tej nem került. Mindenkinek nagyon ízlett és ő is elég rendesen falatozott belőle!
2011. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!