Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Készített már valaki házilag...

Készített már valaki házilag ilyet?

Figyelt kérdés
Rugós hintát szeretnénk a kislányunknak.Nézegettünk is párat.A nagyszülők szerint felesleges venni,mert van sima műanyag hintája.Azt mondták,hogy alakítsuk át azt rugós hintává.Jó ötletnek tűnik,csak éppen tippet nem adtak,hogy hogyan csináljuk.Van valaki aki sima hintából készítet rugósat?Hogyan csinálta?
2011. febr. 1. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz jó, mert a rugósban alul jön ki a lába, a műanyagból meg elől. Tehát a rugósban függőlegesen tartja, nem behajlítva. Én pár ezerért vettem a teszveszen a rugósat.
2011. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na, a férjem csinált ilyet:), méghozzá műanyagból.Használtan vettünk egyet, amihez tartozott kötél.A kötél legfelső részére tette rá a nagyon vastag rugót, és így akasztottuk fel.A szomszéd ellopta az ötletet, és átalakította az övékét is.

Amikor a babám kapálózott, rugózott a hinta.Sajna hátul van a teraszunkon, úgyhogy most nem tudom megnézni milyen vastag a rugója.

Privát is írhatsz, ha jobban érdekel.

2011. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!