Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák. Mit szóltok Sarka...

Anyukák. Mit szóltok Sarka Katához? Ez a nő egyszerűen nem fér a fejembe, hogy képes valaki aki 2 gyerek "anyja"ilyet tenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tett?
2011. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mire gondolsz konkrétan?
2011. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért?Mit tett?
2011. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg semmit. Már megint egy jó ok, hogy lehessen valakit "fikázni".
2011. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező arra gondol,hogy eleve az egész életük a külsőségekről szól.

De amint megszólal szegény,süt belőle a butaság.


És legutóbb pedig azzal állt elő,hogy túl sokat eszik a kisbabája és "diétára" fogja fogni,kevesebb tápszert ad neki hogy ne legyen kövér gyerek.


Jól gondolom,kedves kérdező?



(Amúgy ezen én is kiakadtam,de sajna nincs időm mások baromságain rágódni...nekem így is kevés néha 24 óra 1 napra)

2011. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Fogyókúráztatja a kisgyerekét....
2011. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez tényleg így van, az a nő tényleg egy: ÁLLAT!!!
2011. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a védőnő fogta "fogyókúrára" a gyerekemet, és igaza volt. Nem hallgattam rá, és elég duci kisbaba lett belőle. Hálistennek lemozogta két éves korára, de visszanézve a képeket, még nyaka sem volt a kislányomnak. (és ezzel most nem Sarkát akarom védeni, mert amúgy nekem sem szimpatikus alapból).
2011. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát én nem tudom,hogy egy 9 kg-os gyereket ,aki még fejlődésbe van, "fogyókúrára "fogni?Az ilyen nőnek minek gyerek?Amugy nekem se ez a fő goldolatom,hogy mit tesz a gyerekeivel az a Buta nő,csak kiváncsi voltam a többi anyuka véleményére.Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 1. 13:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt hogy ma már kiderült hogy nem minden úgy van ahogy tegnap olyan 15x olvastuk itt!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!