Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Viktor János nevekről mi a...

Viktor János nevekről mi a véleményetek egybevéve?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik! A Viktor már régóta a kedvenc neveim közé tartozik.

Ha elhiszed, ha nem, pont egyik nap mondogattam magamnak, hogy milyen név lenne jó (a majd leendő) gyermekemnek, és egyszercsak az jött ki a számon, hogy a Viktor János milyen jól hangzana!

2011. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Viktor jó szerintem, de a Jánost nem szabad adni. Egyszerűen rossz lesz neki és ciki.
2011. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom,oka van a 2. keresztnévnek..ebben az esetben ne foglalkozz mások véleményével..szerintem.
2011. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, így hívják apukámat! :)
2011. febr. 3. 19:06
 5/9 Adri baba ***** válasza:
Nekem sajnos egyik sem tetszik:(Bocsi
2011. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik sem tetszik, de ez most lényegtelen is. A két név teljesen rendben van, nyugodtan válasszátok a kisfiatoknak, szép neve lesz.

Ha meg az utóbbit egy családtagod tiszteletére választod, az nagyon szép gesztus és ne törődj senki negatív véleményével.

2011. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Viktor nagyon jó név, bármilyen élethelyzetben megállja a helyét.

A Jánosról pedig annyit, hogy a gyerekorvosnál találkoztam egy tündéri szép kisfiúval, és megkérdeztem az anyukájától a nevét. Jánoskának hívták, és én teljesen elolvadtam, hogy végre egy normális név a sok Zétény, Tétény, Máté és Örs után.

2011. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Viktor tetszik, a János már kevésbé. Viszont ha családi "örökség" a János, akkor tényleg ne foglalkozz mások véleményével, add második névként egészen nyugodtan azt. Az én második nevem egyébként Mária, anyukámnak is ez volt a második neve...az elsőt nem szerette, de a Máriát igen, ezért döntött úgy, hogy akkor így valamit mégiscsak öröklök tőle név terén. Egyébként a Máriát nem használom...ennyi az egész!
2011. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mi kisfiúnk János lesz. Egyrészt, mert mind a két nagyapja János, másrészt mert ez a név tetszik nekem és a Férjemnek is. Ja, és mert az anyósom kézzel lábbal tiltakozik ellene :)


39 hetes kismama

2011. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!