Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá az ismerősö...

Hogyan vehetném rá az ismerősömet, hogy felérje ésszel nem jó ha a gyerekei "fölött"bagózik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de sehogy, aki ilyen hülye. Anyósom évek óta nyavajgott unoka után. Aztán terhes lettem, hát nehogy azt hidd, hogy egy fél szál cigiről is lemondott! Annyira nem birtam a füstöt, hogy egyszer mellé hánytam, de ekkor még nem tudta, hogy babát várok. Aztán elmondtuk és onnantól nyitott erkélyajtónál épp úgy bagózott mint előtte. Szerinted a füst tudta merre kell neki szállni? Pedig csak egy kicsit kellett volna neki kibirni, mert az épülő házunk miatt néhány hetet lektunk ott, de nem érdekelte. Most kitalálta, ha megjön a baba, akkor ő majd jön és segít. Na gyorsan megköszöntük és mondtuk, hogy semmi képpen ne fáradjon, megoldjuk. Ahogy akkor, úgy most sem tenné le a cigit, és az erkély nálunk a baba szobájából nyílik. Tehát aki önző, azt te sehogy nem veszed rá.
2009. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki bár 6 hónapos terhesen abbahagyta a cigit, de rögtön szülés után újra kezdte. Egy pici lakásban laknak. Télen bent szívták, merthogy kint hideg van... A baba velük együtt "bagózott". A kisfiuk állandóan beteg, 12 évesen az én 10 éves fiamnál fél fejjel alacsonyabb. Mi se vagyunk magasak és ők se, tehát nem hiszem, hogy azért lenne ennyivel kisebb, mint az enyém. Ja és természetesen láncdohányosok a szülők.. Nem értik meg, ha nálunk vannak, hogy mi nem szeretjük, ha a gyerekek mellett cigiznek, de a gyerekeim miatt inkább igyekszem velük nem túl gyakran találkozni.. Sajnos nem tudtam mást tenni, mert a sima kérés nem vált be...
2009. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az ilyen ember önző,és még nem érett a gyerekvállalásra. De miért csodálkozunk ezen? A múltkor a szülészetre mentem látogatóba, a bentfekvő veszélyeztetett kismamák a szülészet előtt beszélgettek,s közben fújták a füstöt. Gondoljátok,hogy szülés után megváltoznak?! Sajnos én nem hiszem.((:
2009. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!