Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá egyik fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá egyik fiú ismerősömet, hogy néha kapcsolódjon ki, és necsak a saját kis világában éljen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, elég komoly felfogású, kedves, aranyos, meg minden. Lehet rá azt mondani, hogy már szinte túl jó. Egyetemre jár, oda ahova én, és állandóan tanul. Nem sok barátja van, és nem is igazán szeret beszélgetni se. Velem szokott néha, de akkor is legtöbbször ha én mondok, vagy kérdezek valamit, akkor válaszol, vagy mond valamit, de akkor is általában a suli a fő téma. Elhívtam moziba, de azt mondta, hogy nem ér rá, szeretném kicsit "felnyitni a szemét", hogy nemcsak a tanulás létezik. Én sem vagyok az a bulizós típus, és sokat tanulok, de tudom hol a határ, és ki szoktam kapcsolódni. Mit tehetnék, hogy kicsit "elrontsam"?

23/L Ő is 23


2009. márc. 19. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd őt, 23 évesen fel tudja mérni, mi az,amire szüksége van és lehet,hogy tökéletesen ki tud kapcsolódni az általad nevezett "saját kis világában". Visszautasította a mozit is, vedd észre magad. Önhatalmúlag ne akard felnyitni a szemét.

Ha ennyire zárkózott,lehet, komolyabb oka is van és könnyen lehet,hogy még messzebb "lököd magadtól" azzal,ha úgy érzi,ráhajtasz..

2009. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%

Kedves kérdező,

vannak ugyan tényleg menthetetlen droidok, de még a legelvakultabb pedálgépeket is könnyebb "elrontani" egy kicsit a jó öreg alkoholt segítségével. Egy jól (vagy rosszul) sikerült vizsga megünneplése egy üveg finom borral, amivel meglepetésszerűen betoppansz hozzá, egészen biztosan nem rossz kezdet.

Persze mondom mindezt úgy, hogy az a nem elhanyagolható tény, hogy nem ment veled moziba, egy meglehetősen rossz előjel. Lehet, hogy a srác csak nem érdeklődik irántad, amit egyszerűen el kell fogadni, illetve az is lehet, hogy ő tényleg egy azok közül a bizonyos menthetetlenek közül... Ez utóbbi a borozás alatt, a beszélgetést tudatosan az iskoláról elterelve elég gyorsan ki fog derülni.

Sok sikert!

2009. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem elég információ a válaszhoz, hiszen ahhoz sokat kellene tudnunk az illetőről. Lehet, hogy amit te egyszerűen kikapcsolódás nélküli tanulásnak nevezel, az neki a szenvedélye, mert érdekli. Lehet, hogy amit kikapcsolódásnak tartasz, az neki egy kínos munka, amin minél előbb túl kell lenni a "normálisnak tűnés" érdekében. Az is lehet, hogy kevés a pénze, ezért szórakozási lehetőségei nincsenek, viszont nagy szüksége van a szakmai tudásra, hogy később kilábaljon a szegénységből. Végül az is lehet, hogy csak a veled való időtöltéshez nincs kedve.
2009. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy el tudja dönteni mi a jó neki, csak féltem, és nem úgy akarom elrontani, hogy szétigya az agyát, csak hogy nyisson kicsit jobban az emberek felé. Én is ilyen voltam, és sokkal jobb lett, mióta több barátot szereztem. A moziba meg nem ketten mentünk volna, és tudja, hogy nem hajtok rá.
2009. márc. 19. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akarsz tőle valamit :)


Különben nem érdekelne a sorsa :)

Csepp a tengerben az olyan ember aki csak jobbá..esetedben rosszabbá akar tenni valakit :)


Ha szeret tanulni..akkor a legjobb tipp a közös tanulás..


Ezen belül lehet matekozni..és a biológia és ki lesz vesézve :D

2009. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!