Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal értelmiségi családok...

Fiatal értelmiségi családok gyerekkel, falun vagy városban éltek? Miért?

Figyelt kérdés

Milyen idősek vagytok?

Hány gyerek, mennyi idősek?

Mi a foglalkozásotok?


2011. jan. 28. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Falun, de Bp mellett. Miért? Kertesház, nyugalom, csend és jó levegő.
2011. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy gyerekkel, Budapesten. 40 -hez közeledünk. Gyerek 3 éves. Pénzügyes + logisztikai igazgató.
2011. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Lehet, mi már nem is vagyunk olyan "fiatal" értelmiségi család :)))
2011. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Falun, várostól 5 km-re.

Én 35, férjem 39 éves.

1 gyerek, 2,5 éves.

Én banki alkalmazott voltam, férjem üzemmérnök.

És hogy miért? Mert Dunaújváros meglehetősen szennyezett iparváros, és nem bírtuk idegekkel a 9. emeleti 52 m2-es panelt egy cane corsóval. Most a kertes házban már két kutya van (udvaron), a gyereknek meg saját játszótere, nekünk meg saját medence.

2011. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Budapest

Én 25, párom 35, a kicsi két hét múlva lesz 1 éves.

Én pénzügyes vagyok, ő kontrolling osztályvezető.


Miért itt? Mert sajnos itt kaptunk csak megfelelő munkát, megfelelő juttatással... Egyébként vidékiek vagyunk mindketten, a dél-alföldről jöttünk fel.

2011. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Párom 40 lesz, én 30.

Budapest melletti kisváros. Azért, mert férjem már előtte is itt lakott és egyértelmű volt, én előtte pesti voltam. De amúgy nem rossz hely, jó levegő, szép táj, még így is minden közel.

1. gyerek 14 hónapos, másikkal 7 hetes terhes vagyok.

Férjem grafikus, én tanár.

2011. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fővárosban (külföld). Én 34 vagyok (tanár, tolmács, fordító, idegenvezető), a férjem 37 (közgazdász). 4 gyerkőc van, az első kettő egy ikerpár.
2011. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 29(idegenforgalmász), férjem 32(pedagógus)

a gyerekek: 28 hós és 11 hós


Kisvárosban élünk (Pesttől 25 km), én itt is születtem, a férjem kisiskolás korától él itt, nem szándékoztunk soha elköltözni, míg akad megfelelő munka.

Jó levegő, szép táj... minden elérhető és mégsincs nyüzsgés, élénk a kulturális élet, odafigyelnek egymásra az emberek. Szeretjük, nagyon élhető közegű város.

2011. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kisváros. Mert itt a munkahely :-)

Gyerekeknek sok lehetőség, mivel város, viszont nincs bűnözés, nagy a közbiztonság, mivel kicsi...

Mi 37,38.

3 gyerek, 5, 2, 2 évesek.

Mindketten mérnökök vagyunk.

2011. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Budapest, külső kerület. A párom 31 (mérnök), én 32 (közgazdász). Két éves a kisfiunk.

Szerettünk volna kiköltözni a környező falvak/kisvárosok valamelyikébe, de a munkahelyünk a város két végén van, így nem találtunk jó közlekedés mellett mindkettőn által könnyen elérhető lakóhelyet. Az autóval való bejárást meg nem tudtuk volna finanszírozni.

2011. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!