Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Védőnőt kell váltanom költözés...

Védőnőt kell váltanom költözés miatt, szeretnék valami ajándékkal kedveskedni neki, mert végig nagyon aranyos volt. Mit ajánlatok, mit vegyek neki, vagy csináljak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 22:16
 1/4 vav22 ***** válasza:
73%
Szerintem nem kell túlzásokba esni, én inkább vmi kissebb figyelmességre gondolnék. Ha ügyes kezed van és kreatív vagy, akkor csinálhatsz neki szalvétatechnikával vmi szépet, mondjuk képet, ha meg inkább vennél neki valamit, akkor szerintem egy bonbon tökéletes és ez utóbbiból tudsz választani drágábbat, olcsóbbat, azt igazából te tudod, hogy mennyit szánnál rá. :-)
2009. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Talan meg lehet kapni azokat a konyveket, amik egy adott nevrol szolnak. Biztosan ismered oket. Kek es bordo boritasuak szoktak lenni, es pl. Maria, Katalin...csak ez a konyvnek a cime. Es erdekes dolgokat lehet megtudni az embernek a sajat neverol. A konyv elejebe pedig irsz par sort neki, es orok emlek marad.

Egy kepkeretben a te es a babad kepe, amit otthon kitehet, gondolom baba-mama kepei vannak neki, hiszen ok nagyon szeretik a babakat. Es igy mindig emlekezne ratok.

Egy szep cserepes virag, errol is ti jutnatok eszebe. Talan olyan virag, amit konnyu gondozni.

Most ennyi jutott eszembe, de mindenkepp maradandot vegyel neki.

2009. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg nagyobb városba laksz, akkor valszeg lehet csináltatni fotóval díszített bögrét, mellé egy bonbon.

Vagy kipuhatolni, hogy ki a kedvenc kortárs írója/előadója, és tőle szerezni egy autogrammot amit bekeretezel :D

Vagy dedikáltaszt egy könyvet.

vagy csak kikeresel egy szép idézetet, és abból készítesz egy szép képet.

sztem midenképp vmi személyre szólót adj.

2009. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vav22 ***** válasza:
Első v. vagyok. Örülök, hogy nem tetszett a válaszom, én még tudom értékelni a kreatív, önerőből készített ajándékokat. Valamit venni mindenki tud...
2009. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!