Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Láttátok Rubint Rékát a Fél...

Láttátok Rubint Rékát a Fél kettő c műsorban?

Figyelt kérdés

Kérdésem nem igazán Rékára vonatkozik, csak a témára.

Azt mondta, nem akarja sem ő, se a Norbi, hogy apás szülés legyen.

De miért beszél ő apás szülésről? Első gyereke császáros volt, mert farosbaba volt, második gyereke azért lett császáros, mert az első császár volt, gondolom a harmadik is császáros lesz.

Azt mondta, a szülés egy intim dolog, csak az anyára, a babára és az orvosra tartozik, nem kell oda az apa.


De a császárra amúgy sem engedik be az apukákat, nem? (Én természetesen szültem, ezért nem tudom igazán a császáros dolgokat.)


Végül is az a kérdésem, hogy hogy lehet egy császáros szülés apás szülés? Vajon miért a Réka volt a vendég ebben a témában? (Bár erről az RTL-t kellene megkérdezni.)


2011. jan. 24. 15:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%

Ő nyilatkozta, elmentek az állatkertbe, gyerek hisztizett-lekevert neki egy fülest és indultak haza.

Hiszti esetén leborítja Larát

Seggrepacsi vagy micsoda rendszeres náluk

Egyébként rá kell nézni a gyerekeire, sorvadt mind a kettő. egyetlen olyan fotó nem készült róluk, ahol nem boldognak, de mondjuk kicsit vidámnak látszanának.

De mondjuk, hogy nem veri, csak ezt nyilatkozgatja. akkor is beteg ember, aki azzal büszkélkedik egy újságírónak, hogyan verte és miért a gyerekeit.

Én ha a gyerekeimről beszélek vagy kéne beszélnem, biztos nem arról nyilatkoznék, hogy verem őket, mondjon bárki bármit.

Ugyanaz, mikor láttak a szigeten egy koszos körmű embert, első gondolat, mi lenne, ha ilyen kézzel megujjazná Larát. És akkor volt a gyerek kb 4 éves.

Na ezek amik neki a gyerekről eszébe jutnak. Verés, ujjazás. Szerintem a Norbi egy beteg ember illetve ennyit jelentenek neki a gyerekek, semmi többet.

2011. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az az szigeten tett nyilatkozat anno nálam is kiverte a biztosítékot, igazad van ebben. Nekem ilyen eszembe sem jutott volna, egyidősek a lányaink...
2011. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondta a saját lányáról? Ez az ember beteg!
2011. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor Lara született, még ez volt cikk:


[link]


Most a Frizbiben Norbi azt nyilatkozta, egy császár után automatikusan császár jön - akkor nekem miért mondták, hogy simán szülhetem a következő bébit természetes úton? /Bár két év ajánlott a regenerálódáshoz/.

Én császáros lettem, mert elakadt a babám feje, sajnos! Az apuka nem jöhetett be a műtőbe.

Szerintem az apa nagyon nagy támaszt ad a vajúdás alatt is, hogy ne lenne Ő is ennek a részese? Nem is értem, az Ő gyerek, nem az orvosé! Két ember szerelmének a gyümölcse, ez a pillanat éppúgy az övé is, ahogy az anyáé, mikor egy új család születik!

A régi cikkben is már össze-vissza beszélnek.

2011. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
... és igen, én is "hallottam", hogy korábban jöttek a gyerekek. Az a baj, hogy így lehet ő nem hízik annyit, de a baba sem fejlődik teljesen, erről egyre többet olvasni. ez nem érdekli? Más, ha magától megindul előbb a szülés, vagy ha valami komplikáció van - de ez csak az én véleményem.
2011. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Elolvastam ezt a cikket, amit belinkeltél.

Pár hónappal ezelőtt volt az egyik reggeli műsorban vendég a Réka, ott mondta, hogy a Lara faros volt, ezért császár, és hogy 3 hónapig szoptatta. A 2. gyerek azért lett császáros, mivel friss volt még a heg.

Most ebben a riportban az volt, hogy Norbi egyik szülésnél sem volt ott. Itt meg azt olvasom, hogy végig kamerázott.

Hát ez érdekes, tényleg össze-vissza beszélnek :)

2011. jan. 31. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!