Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akin már korán látszott a...

Akin már korán látszott a terhesség hány hetes volt? És dundibb vagy inkább vékonyabb testalkatú?

Figyelt kérdés
Nekem az első várandósságom is korán látszott kb. 8 hetesen már volt pici pocak, persze el tudtam takarni bő blúzokkal. De most a második...még csak most leszek 7 hetes vasárnap de már olyan az alhasam mint egy kisgömböc...pedig most még 10 kg-val karcsúbb is vagyok mint voltam az elsőnél. Ezért nem jók rám a régi kismama ruhák sem de a rendes farmerjaim már szorosak...vegyek 7 hetesen kismamanadrágot??!! Szerintetek?
2011. jan. 21. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy lehet?, 7-8 hetesen meg semmi nem latszodhat, az csak felfuvodas,nem a baba,nekem 13 hetesen latszott eloszor egy picit es en se vagyok vekony alkat. Most leszek 20 hetes,de meg minden ruha jo ram,pedig no a hasam. Kismamaruhak majd talan egy-ket honap mulva fognak kelleni.

Ne haragudj, nem megbantani akartalak,de eros tulzasnak ereznem 7 hetesen a kismama ruhat.

Amugy Boldog Babavarast!!!!!!!!

2011. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

SZia


Nekem 12-13hetesen semmi nem latszott meg, viszont 17 hetesen megkerdeztek, hogy na mikor szulok mar.

Unokatesomnak 34 hetesen nem volt akkora hasa mint nekem 20 hetesen.

A 38. heten azt hittek 3as ikreim lesznek, pedig semmit nem hiztam...szo szerint fel kilo plusz volt rajtam es a babam is csak 3400 gramm volt.

2011. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem haragszom...nem értem én sem hiszen a "baba" még csak 6mm!! akkor mi a csudától van ekkora hasam? Nem értem! Nem híztam semmit a mérleg szerint viszont állati kényelmetlenek a nadrágjaim, főleg a farmerok és ha leülök.

Az első babámnál is hamar látszott akkor is már 9-10 hetesen vettem pocis-nacit :-( és a végére jókora pocakot növesztettem...a doki 5 kilós gyereket jósolt de szerencsére átlagos súlyú lett.

2011. jan. 21. 19:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok/voltam,14 hetesen már átadták a helyet:)
2011. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
PErsze. Én is vettem. Én duci vagyok (160/65) és az elsőnél 10, a másodiknál 8 hetesen látszott a hasam. Én biza vettem, nem ér annyit, hogy szorongassam a gyerekem. Hosszú blúzzal nem látszik, hogy kismamanadrág.
2011. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A baba pici, de a méh már dagad..
2011. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért jó, hogy akad más is ilyen probémával...:-) már azt hittem magam maradok:-)

Az az igazság, hogy akciós a c&a-ban a kismamanadrág és eltetettem...de olyan babonás vagyok...holnap lejár ha nem veszem meg kirakják...és lehet, hogy 2 hét múlva már tényleg nem lesz kényelmes más. :-(

2011. jan. 21. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már 10-12 hetesen le kellett cseréljem az összes gatyámat, mert kényelmetlen volt a pocaknál. Először nem kismamagatyát vettem, mert nekem korábban terhességem előtt alapból minden megvett nadrágból be kellett vetetnem derékban. Úgyhogy az első ilyen "kismamanadrágok" nem azok voltak hivatalosan, csak úgy hagytam a derékrészüket, nem kellett varratnom.

6 hónaposan viszont már mindenki azt kérdezte, mikor megyek szülni, a végén meg mindenki azt hitte, hogy minimum ikreket várok. Alacsony vagyok, 153 cm mély, így még megdöbbentőbb volt a nagy pocak rajtam. :) 3500-zal született végül a kisfiam, mikor kivették belőlem, mondták is, hogy húúú, szép nagy baba.. :)

2011. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Amugy lehet,h mindenki mas alkat,ezert maskepp latszik meg rajta, lattam olyan 19 hetest,akinek alig latszott a hasa,nekem meg 20 hetesen azert jol meglatszik.

Amugy a farmer, bar jo ram, de nem kenyelmes, inkabb ilyen "cica nadragokat" hordok,hosszu pulcsival. Nekem a kismama ruhak annyira nem jonnek be es dragallom oket. Lattam egy farmert,ami jol nezett ki,de 22.000 ft, en azt sokallom erre a hatralevo 4,5 honapra. Probalom olcsobban megoldani ezt az atmeneti idoszakot es mindent addig hordani amig lehet.

2011. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a második babámat várom. 12 hetes vagyok, de a múltkor már megkérdezték, hogy sok van-e még vissza. Hatalmas a hasam. A kisfiammal 20-22 hetesen volt ekkora. Szerintem nyugodtan vedd meg a kismamanadrágot. 10 hetesen én már azt hordtam.
2011. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!