Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két irányból tolható esernyőko...

Két irányból tolható esernyőkocsi? IGEN!

Figyelt kérdés

Annyian kérdezték már, hogy létezik-e ilyen és általában 'nem' volt a válasz.

Na most én találtam egyet, gondoltam megosztom veletek, hátha valakinek jól jön:

[link]


2011. jan. 21. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

kedves kettes válaszadó mindegyik kocsi esernyőkocsi amelyik esernyőre csukódik!! amelyik totál egyszerű az inkább tolóka köznéven néven fut, de ezeket a "kocsikat" most nem minősíteném:S

az első vagyok egyébként és már mindent leírtak a bbc loolárol amit tudni kell, szuper én is szerettem és tényleg ülőrésszel együtt csukódik és még a Daewo Matizom csomagtartójába is bement!!

2011. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

még annyit kérdeznék, hogy a 10kg elég soknak hangzik?vagy azért annyira nem vészes?

Mondjuk apa cipelné...a lényeg hogy kis helyen is elférjen és jól irányítható legyen.

2011. jan. 21. 13:45
 13/14 anonim ***** válasza:

nagyon jó írányítható és a kerekeit a vázról tudod bolygósítani ami nagyon jó ötlet, én szerettem benne! ha nem kell emeleteket lépcsőznöd vele nem fog soknak tűnni a súlya, nekem még belefért:-)

első voltam

2011. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 22. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!