Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül most a tescoba...

Mennyibe kerül most a tescoba a pempers premium care pelenka? Megéri megvenni az 1000ftos kuponnal?

Figyelt kérdés
11-12kg a kislányom,nem használtunk még ilyen pelenkát.
2011. jan. 18. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem az új szupervékony fajtából. Hááááááát, kb 2-3 hétig adtam a lányomra éjszaka (4-es méret), de volt jónéhány baleset. A sima pampers sokkal jobbnak tűnik. Ami van majd nappal elhasználjuk arra tökéletes lesz, de úgy tűnik a 12 órás kiképzést nem bírja.

Persze nem olyan fontos, de esztétikailag sem a legjobb, olyan halovány a mintája, mintha gyári hibás lenne.

2011. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is éppen úgy jártunk,mint az első!Éjszakát nem bírja ki,nappalra adogatom rá(alváshoz meg megy a dm-es).Pedig a lányom csak 11 kg,a 4-es bőven jó kellene legyen!Bár ne vettük volna meg!Még az 1000 ft levonással is drágább,mint a sima pampers!
2011. jan. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk viszont ez vált be éjszakára! Még soha nem volt vele baleset! Én nagyon szeretem!


OFF! Milyen 1000 ft-os kuponod van??? Engem is érdekelne!

2011. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tesco clubcard kártyára gyűjtött pontok után küldtek kuponokat,és volt benne egy erre a pelenkára.
2011. jan. 19. 11:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Mégis mennyibe kerül ez a pelenka?
2011. jan. 19. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
3300-3400 ft.Ebből jön le az 1000 ft kedvezmény.A 4-es méretben 52 db van.Úgyhogy annyira nem éri meg.Bár ha beválik,akkor minden pénzt megér egy pelus.:-)
2011. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált és én is venni fogok,mert nekem is van ilyen kuponom.
2011. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!