Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a HUGGIES pelenka?...

Milyen a HUGGIES pelenka? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Most a tescóban akciós. A 104 db-os 4000ft. még ilyet nem használtam. Mi a véleményetek róla?
2010. jún. 29. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
kivül micimackós szerintem megfelelően gumirozott nekünk bevált rendszeresen veszem.
2010. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor a kisfiam megszületett csak ezt használtam, akkor nagyon szerettem, de mivel jóval drágább, áttértem a liberóra, majd a pampersre(aktiv baby). Volt még egy kuponom a dm-be,ezért vettem nemrég 4-es Huggiest, és szerintem már nem olyan jó, mint régen, nem is bír annyi pisit, mint a pampers (már csak pár db van belőle, de nem is bánom, mert folyton kifolyik a pisi), és nem is olyan kényelmes, szinte kicsi, míg a pampers 4-es teljesen jó, kényelmes.
2010. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekünk nem vált be a Huggies, mindig apró "bolyhok" maradtak a babám popsiján. Gondolom elázott a pisitől és valami "kiázott" a pelusból, pedig gyakran cseréltem. Pamperst vagy DM - es Babylove pelust használunk. Viszont a barátnőm csak Huggiest használ, ettől az egy pelustól nincsenek kiütései a babájának.

2010. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor vedd meg ha a babad combja vastag. Az en kisfiamnak vekonyka combjai voltak/vannak es nekunk kifolyt belolle a pisi, kaki. A pelus minosegevel nem volt gondom csak sajnos minket elaztatott. Ha vastagabb lenne a combja gond nelkul tudna hordani.
2010. jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált.
2010. jún. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak ez jó éjszakára, minden másból kifolyik. És ebben a vastag combosban van valami. Az én babámnak vastag. :)
2010. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én combos babám csak ezt használja (nekünk a Liberóból folyt ki minden)
2010. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is szeretjük.
2010. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!