Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségű a rossman...

Milyen minőségű a rossman saját márkás pelenka? Babydrem a neve. Jó nedv szívó? Anyaga milyen nejlon? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én vettem már,de annyira nem jött be,inkább a dm-es,meg ez árban is magasabb.Sokallom is.
2010. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nylon.Légáteresztős.Nekünk sokkal jobb volt mint a Libero v. a Pampers akár!!!

Én csak ajánlani tudom!És szerintem nem drága,mert egy nagy csomag 1700 ft belőle!

2010. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon bejött. Most már a 4. csomagot fogyasztom és nincs vele bajom, sőt! Este 10-től reggel 8-9-ig kibírja átázás nélkül. (mondjuk olyankor nem kakil a babóm mert akkor cserélném:) ) A picurom most lesz 16 hetes és jelenleg a 3-mas méretet hasznéljuk, de a 2-es is jó volt. Nem nejlon az anyaga, hanem olyan rendes puha. A nagyon gazdaságos tescos a nejlon- azt használtunk a nagyobb fiamnál és bár árban jó volt kiütéseket okozott.
2010. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretjük:)
2010. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokáig azt használtuk. Elég jó, de mostanában nagyon megemelték az árát. Abból már márkásat is veszel.
2010. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én elösször vettem mintát/van nekik talán 2db.-os már nem emlékszem/.Próbáld ugy ki.
2010. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi is használtuk soká, most a zöld tescosban utazunk
2010. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!