Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy nő 30 felett NEM AKAR...

Ha egy nő 30 felett NEM AKAR gyereket, annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 16:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én egyáltalán nem akartam gyereket.Nem azért mert nem szeretem a gyerekeket, hanem mert nem éreztem azt, hogy hiányozna valami az életemből. Nekem úgy volt kerek az életem ahogy volt.Nem zavart a biológiai óra és az sem érdekelt, hogy öreg napjaimra lehet, hogy senki nem nyitja rám az ajtót.

És még 34 évesen is így gondoltam.De teherbe estem, és most van egy tíz hónapos rosszcsont kisfiam. Ennek ellenére azt mondom, hogy megértem aki nem akar, hiszen számos oka lehet, de lehet, hogy csak annyi mint nekem volt. Akik ismernek tudták az álláspontom és nagyon elcsodálkoztak amikor megtudták, hogy babát várok.

Eszembe nem jutott volna elvetetni, természetes volt, hogy megtartom, felneveljük őt.

Most már így éldegélünk hármasban.Ő az én kis kincsem, nem mondom, hogy egy leányálom az egész mert vannak nehéz napjaink, de majd csak túl leszünk rajta (fogzás).

2011. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az, hogy TÉNYLEG nem akar. Szerintem semmi rendkívüli nincs abban, ha valakinek ez nincs benne a hosszútávú tervei között, maximum ritkább, mert a nők többsége szeretne gyereket. Attól még bőven lehet olyan, aki nem szeretne.
2011. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!