Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereked van/hányat...

Hány gyereked van/hányat szeretnél?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok légyszi!!!
2011. jan. 11. 17:58
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%

Hármat szeretnék, de sajnos az anyagiak maximum kettőt engednek meg. Jelenleg még nincs, de már nagyon tervezzük a párommal. Mindegy milyen neműek lesznek, egészségesek legyenek.


19/L

2011. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
46%
Megindokolná az a tapló,aki lehúzta a 0/0-ás válaszokt,hogy miért tette?
2011. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
71%

Én vagyok a 25/N a második oldalon, aki nem szeretne gyereket.

nem lennék jó anya, ezt egész biztosan tudom magamról, és nem is vágyom semmi ilyesmire.

Bezzeg ha lenne gyerekem, azért lennék "lepontozva", mert "az ilyen minek szül gyereket".

Sok esetben sokkal felelősségteljesebb döntés nem szülni nem megfelelő körülmények közé, erre nem megfelelő nőtípusként, mint szaporodni, mint a nyúl. Mégha ez nem is szimpatikus egyeseknek.

Sajnálom.

2011. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
50%
Aki lepontozza a válaszolókat,megindokolná,mert nem értem?
2011. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Részemről MINDENKINEK ment a zöld mancs, akik nem akarnak gyereket nekik is!!!

2011. jan. 11. 18:34
 36/56 anonim ***** válasza:
42%
Aki lepontozott érte, az szüljön helyettem is, megengedem. Köszönöm.
2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
43%
Én is pont ezt kértem az előbb,hogy indokoljon már,de bezzeg erre nem ír semmit,talán mert ő maga sem tudja miért. Az is egy vélemény,ha valaki nem szeretne gyereket,és ezt el kell fogadni. Annyi idióta potyogtatja manapság a kölyköket,hogy az borzasztó! Itt most azokra gondolok,akik kukába hajigálják,vagy piáznak,drogoznak terhesség alatt,vagy olyan anyagi körülmények mellett szül,hogy még magát sem tudja eltartani.Az talán jobb,mintha nem akarna szülni?
2011. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
59%

"Sok esetben sokkal felelősségteljesebb döntés nem szülni nem megfelelő körülmények közé, erre nem megfelelő nőtípusként, mint szaporodni, mint a nyúl. Mégha ez nem is szimpatikus egyeseknek."


Teljes mértékben egyetértek!

(én is hasonló okokból (+ másért) nem akarok gyereket)

2011. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:

Nem értem mért vagytzok felháborodva a lepontozáson. Én már rég nem idegesítem magam rajta.


Ha leírom hogy 23 éves vagyok mert az a kérdés hány éves vagy azért pontoznak le. Ha leírom 2 amstaffom van azért. Ha barna hajam azért.


Nem hiába tartok 80% nál.


Ilyenek az emberek!!!


Aki azt írta hogy nem akar gyereket és lepontozták, akkor is lepontoztak volna ha azt írtad hogy 2 gyereket akarsz...


Már rég nem a pontokról szól az egész!!!

2011. jan. 11. 18:57
 40/56 szikra veronika ***** válasza:
100%
2 fiam van 27 éves vagyok
2011. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!