Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném ha lemondana az...

Szeretném ha lemondana az apja a lányomról de nem akarja megtenni, pedig azt mondja h nem is az övé és el akarja vinni apaságira de én nem akarom! Lehet valamit tenni h lemondjon a gyerekről? Meg akadályozhatom h elvigye apaságira?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Neked miért nem jobb, ha tisztázódik a helyzet?

Hogy mondana le róla amíg nem is biztos, hogy nem Ő az apja?


Én nem tudom hogy működik ez a DNS vizsgálat, de mind a 2 fél beleegyezése, és jelenléte kell szerintem.

De a bíróság is elrendelheti, ha hozzájuk fordul végül a tisztázás miatt.

2009. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném mert így sem viszi a gyereket, az apai kötelezettségeit ne teszi meg ,és egy drogos lett és féltem odaadni a gyerekemet neki !eddig csak jó volt h azt hiszi h nem az övé mert nem kellet félnem h történik valami a gyerekkel!
2009. jan. 29. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igazából nem értem, mi a problémád? nem akarod, hogy bebizonyosodjon a vizsgálat által a férjed számára, hogy ő a gyerek apja? vagy mi?
2009. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahogy vesszük igen,mert legalább eddig nem kellett odaadnom neki a gyereket és így nem féltem attól h valami baja lesz!!!
2009. jan. 29. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, ha a lányod apja drogos, akkor ezzel érvelhetsz a bíróságon, és nem fogják megítélni a láthatást, ha bizonyítani is tudod. Azonban jó ha tudja az apuka, hogy ha ő kérvényezi a vizsgálatot, és bebizonyosodik, hogy az övé, akkor neki kell fizetni a vizsgálatot, ami elég húzos. Az egyik ismerősöm is így járt, és most fizethet, mert vesztett.
2009. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül a vizsgálat?
2009. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
600 ezer ft-ról hallottam, nem tudom, hogy igaz e.
2009. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100000 forint körül van egy apasági vizsgálat és elvileg elég ha csak az apa meg a gyermek van ott, tehát ha van rá pénze és valamikor elviszi magával a gyermeket csak mint apa magával egy pár órára akkor elvileg meg tudja csináltatni a tesztet. Ha viszont tényleg drogos akkor ezt nem lenne rossz bíróságon minél elöbb tisztázni mert addig az apasága jogán szerintem bármikor joga lenne 1-1 napra elvinni a gyermeket és ezt én a helyedben biztos nem engedném.
2009. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!