Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Vivien...

Mi a véleményetek a Vivien névről?

Figyelt kérdés

nekem nagyon nem tetszik, de ez az én egyéni véleményem nem kell kioktatni

mások véleményére vagyok kíváncsi


2010. dec. 30. 16:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én a nem tetszők táborát gyarapítom.
2011. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem értem,ha valamelyik név nem tetszik miért kell róla kérdést kiirni.

Nekem tetszik a név.

2011. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de a gyakorisága miatt nem adnám a sajátomnak.
2011. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nekem sokáig nem tetszett, volt egy osztálytársam, nagyon rüszü volt szegény, ezért nem tetszett. viszont barátnőm kislánya Vivien, és így már megtetszett.
2011. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
6%
Lehet lepontozni, tökre nem zavar, de szerintem a kisebbség és/vagy alacsonyabb iskolázottságúak szokták szeretni ezt a nevet.
2011. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is szép név, csak errefelé elég gyakori név, ezért nem adnám.
2011. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyetemet végzett vagyok és fehér ,mégis tetszik ez a név.
2011. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nagyon sokáig két női név volt, amivel ki lehetett volna üldözni a világból: a Vivien és a Kitti."

Az a poén, hogy engem a szüleim Kittinek akartak elnevezni, de mivel pont Kitti névnapon születtem, Vivien lettem.xD


"Lehet lepontozni, tökre nem zavar, de szerintem a kisebbség és/vagy alacsonyabb iskolázottságúak szokták szeretni ezt a nevet."

Kösz bameg, kedves vagy. Mégis mi köze lenne az iskolázottságnak vagy a származásnak az ízléshez?


"Egyetemet végzett vagyok és fehér ,mégis tetszik ez a név."

Tessék, itt a bizonyíték.


Amúgy számomra semleges lenne a név, HA nem mindenki egy hülye plázamániás műp*csára asszociálna a hallatán, illetve ha nem lenne ilyen gyakori.

Így, hogy Vivien, még elmegy, de becézve már nem tetszik. Na mindegy, engem szerencsére jobbára a vezetéknevemen vagy a becenevemen szólítanak a spanok, úgyhogy nekem 8x8.

2011. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jó kis név ez a Vivien, bírom az ilyen franciás női neveket. Nem tudom, hogy tényleg francia eredetű-e, csak nekem olyan a hangzása.
2011. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Asszem', a Viviána (ami latin eredetű, ha minden igaz) angol változata, ergo minden, csak nem francia.:D

Persze ettől még lehet franciás hangzása, én nem vitatom.

Utolsó előtti voltam.

2011. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!