Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindenki aggódik, hogy beteg...

Mindenki aggódik, hogy beteg gyereke születik?

Figyelt kérdés

Pár napom van a szülésig.

Egyre többször megfordul a fejemben, hogy mi lesz, ha valamilyen betegséggel születik a babám.

Minden eredményem jó lett, de annyi olyan esetről lehet hallani, olvasni, ahol ennek ellenére mégis betegen született a gyerek.

Nyugtassatok meg!!!


2009. jan. 20. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

hajaj. 34 hetes vagyok, és a legnagyobb félelmem, hogy már a pocimban tortenik vele valami..


ez akkor mulik el, ha megszuletik.


akkor meg majd aggodunk ezer mason.

szoval sosem mulik el.

max olyan 20 ev mulva :D


mindig, mindig lesz valami, ami miatt aggodunk :D

ez az anyak sorsa


amugy nem hiszem,hogy egy "nyugi, nem lesz gond" megnyugtatna.

vagy ha igen:

nyugi, nem lesz gond :D


könnyű szülést neked!

2009. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én is aggódtam végig a terhességem alatt, szerintem még a szülésem napján is, hogy valami gond lesz, beteg lesz esetleg, de szerencsére makk egészséges fiam született. Neked is egészséges babád lesz, a félelmed teljesen természetes. Mindig félni fogunk valamitől. Én most hordom a kötelező vizsgálatokra, és annak ellenére, hogy nyugodt baba, aki jól fejlődik, mindig aggódom, hogy valamit találnak. Amíg élünk addig fogunk értük aggódni, de megmondom őszíntén, hogy én bizony akkor is nyugodtabb vagyok, mint mikor még a hasamban volt. Könnyű szülést, majd boldog babázást!
2009. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem, hogy valamit nem vesz észre az orvosom, és betegen születik, ráadásul az Afp-m is magas volt, mikor megszületett, az volt az első kérdésem, hogy egészséges-e, megvan-e mindene :). Most meg azon aggódok, nehogy valami baja essen, stb. ez már sosem mulik el.
2009. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én kivétel vagyok, mert egy percig eszembe sem jutott, hogy beteg gyerekem születhet. Amúgy én terhesen szinte a világon semmin nem aggódtam :)
2009. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!