Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki kiborult, amikor...

Mindenki kiborult, amikor először volt beteg a babája?

Figyelt kérdés

Kisfiam sajnos lebetegedett. Garatgyulladása van. 38-38,8 fokos láza van, amit csak hűtőfürdővel tudtam lejjebb vinni.

Teljesen kész vagyok, nagyon sokat sírtam. Most alszik. Szívem szerint percenként bemennék hozzá megnézni minden rendben van-e, de Ő nagyon éber alvó, és egyből ébred. Apa megkért, hogy ne nyaggassam, hagyjam pihenni szegénykémet.


2010. jan. 5. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze kedves anyuka! Én is pont ilyen voltam, de szerintem minden édesanya nagyon aggódik, ha valami baja van a picijével. Elég magas ez a láz, kapott rá már valamilyen gyógyszert, lázkúpot. Én is félóránként hűtőfürdőztettem a drága csöppségemet. Úgy vacogott, én meg puszilgattam a buksiját és beszéltem hozzá, hogy csak jót akarok neki. Meg mindjárt készen vagyunk, csak türelem. Azért éjszaka is többször nézd meg a lázát, és ha nem csillapodik vigyétek ügyeletre. Kívánok megnyugvást, és minél előbbi gyógyulást a pici babának.
2010. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6hónaposan volt elöszőr beteg.Vírusos megfázás.A szivünk majd megszakadt a férjemmel.A szeme környéke piros volt,könnyezett,az orra folyt,lázas volt,sirdogált,csak akkor nem ha fogtam.És még igyis néha rámosolygott apára.Annyira sajnáltuk.Egész éjjel ébren voltunk,mértük a lázát,fürdettük.Nagyon megviselt minket.
2010. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem.szerintem ez az első babás anyukákra jellemző inkább.2 hetesen volt először beteg a babám,és egy percre se csüggedhettem.eszembe se jutott hogy kiboruljak,persze sajnáltam nagyon,nagyon,de inkább tettem a dolgom,hogy minél többet segítsek neki.én az a fajta anyuka vagyok aki nem pánikba esik ha valami történik hanem gyorsan cselekszem.pl ha valamit le nyel és fuldoklik,agy vérzik a foga.De első fiamnál én is hasonlóan éreztem.de úgy látszik belejön az ember.
2010. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én babámnak 2 hónaposan volt torokgyulladása.(Egyik kedves babalátogató eljött betegen)Én is állandóan az ágya fölött álltam,persze hogy ilyenkor nagyon féltjük őket.
2010. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, pedig már 10 hónapos volt, és csak náthás volt, meg pár napig lázas. A világ legszörnyűbb anyjának éreztem magam, mert "hagytam megbetegedni" a babám, de túltettem magam rajta. :-)) Ez ilyen. Gondolom, mindenki átesik ezen.
2010. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan volt náthás, bár nem volt láza, de folyamatosan szívni kellett az orrát, éjszaka is, és nagyon nyűgös volt egész nap. Persze a férjem pont azon a két napon utazott el a munkája miatt, úgyhogy teljesen egyedül voltam, a család persze rám se nézett, mindenki túl el volt foglalva magával. Két éjszaka nem aludtam, mert fél óránként felébredt és óránként szívtam az orrát, a végére teljesen kiborultam, sokat sírtam és mire hazajött a férjem jól összevesztünk, pedig nem tehetett róla hogy dolgoznia kellett :( Utána még leglább egy hétig nagyon gyakran ébredt éjszaka :(
2010. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük mindenkinek a biztatást!

Éjjel nem volt semmi gond, végigaludta az egész éjszakát. De reggel megint magas lázzal ébredt. :(

Kaptunk antibiotikumot. Tegnap adtam neki először, reméltem, hogy mára már hatni fog. Hiú ábránd volt. :(

15 hónapos a kisfiam, és nagyon szörnyű így. Most betegedett le először, eddig minden elkerülte. Még náthás sem volt.

Olyan csúnyán néz rám, hiába mondom neki, hogy azért kell hogy meggyógyuljon. :(

2010. jan. 6. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy csúnyán néz rád, mert ez a gonosz anyu valami rossz ízű vacakkal etet engem. Jó pofák lehettek. Mindenesetre figyeld a lázát, és ha kapott lázkúpot, nyugodtan használd. Írj a fejleményekről.
2010. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
3 nap magas láz után tegnap már csak hőemelkedése volt, mára pedig minden újra a régi. Ugyanolyan vigyorgós, akaratos, kis méregzsák! :)
2010. jan. 8. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!