Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van még valaki...

Rajtam kívül van még valaki akinek nem érkezett számlára a Gyes és a családi? (Erste)

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem mindenkinek máskor jön, nem? én 30-án szültem és mindig 2-án jön.
2010. dec. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem máskor jár mindenkinek, a GYES és a családi mindenkinek kb. banktól függően ugyanakkor érkezik meg, tehát +/- 1nap. Már meg kellett volna kapni a családit, én gyest még nem kapok, de a családi már múlt héten csütörtökön megjött.
2010. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is rajta szokott lenni 2.-án a számlán mindkettő,most meg semmi.
2010. dec. 6. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
2.-án mindenki megkapta,szerintem telefonálj be az államkincstárhoz,vagy esetleg menj be a bankba hátha ott rontottak el valamit.
2010. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia. Be tudsz lépni net bankba?? Mert sajnos mostanában nekem az erste igen lassú. Nem kapok sms-t időben csak van,hogy napokkal később.Lehet rajta van csak nem is tudod.

Üdv

2010. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A családit én is megkaptam, de a gyedet még nem, pedig ilyenkor már rajta szokott lenni a számlán.
2010. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem megérkezett 2-án. Az sms is. Erstés vagyok.
2010. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!