Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki érti közületek hogy...

Valaki érti közületek hogy most 4 vagy 6 óra? Küldöm a link-et.

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a cikkben megint heti 30 óra van. Ha jól értelmezem, ez a végleges verzió, amit benyújtottak?


2010. nov. 27. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ha heti 30 órát ir akkor az öt napra lebontva 6 órát jelent egy nap.
2010. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, csak előző nap még 4 óráról volt szó.
2010. nov. 27. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, a médiában 4 órás munkavégzésről beszéltek, amit gyes mellett lehet végezni. Viszont engem nagyon "izgat" a téma, mivel januártól 6 órába mennék vissza dolgozni és így járna a gyes is. Pénteken kérdeztem erről az Államkincstárt, ahol még nem tudták megmondani addig, amíg írásban ki nem jön az elfogadott verzió. Azt mondták várjak jövőhétig és újra érdeklődjek.
2010. nov. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem is izgat a téma, már a szabimat töltöm. Én úgy értelmezem, hogy ez a végleges módosító javaslat. Sokunknak nem mindegy hogy 4 vagy 6 órát lehet dolgozni majd gyes mellett.
2010. nov. 27. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eddig a tv-ben 6 óráról hallottam, vagyis heti 30 óra.
2010. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!