Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyünk karácsonyra egy 3...

Mit vegyünk karácsonyra egy 3 hónapos kisbabának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés, nekünk is karácsonykor lesz 3 hónapos a kislányunk, és fogalmam sincs még, hogy mit fogunk adni neki. Nem mintha még most tudná értékelni, de valami fejlesztő játékot gondoltam. Bár konkrét elképzelésem nincs.
2010. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó játékok vannak baba boltba ilyen idős kisgyereknek.Esetleg vehettek neki ruhát.Plüss állatot.
2010. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hintát vagy pihenőszéket.
2010. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
illetve játszószőnyeget
2010. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiam 4 hónapos most, 3 hónaposan a következőket szerette:

játszószőnyeg, felakasztható csörgők (van olyan amit járókára, babakocsira, vagy hordozóra lehet aggatni), puha és pici rágókák, ha nagyobb értékben gondolkodtok akkor mienk 3 hósan kapott járókát amibe beteszem amíg főzök vagy hajat mosok.

És hát lehet ruhácskát venni neki, vagy puha rongyállatkát amiket nagyon szeretnek a babák, enyémnek is van, kis ölelős állatka aminek rongyi a teste tehát jó puha.

2010. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elso fiam 1 honappal karacsony elott szuletett.

Megmondom oszinten, hogy mi akkor nem vettunk meg neki semmit. Fogalma sem volt arrol, hogy mi tortenik korulotte, amire szuksege lehetett, azt megvettem elotte a babakelengyevel.

De akkor mi is annyira el voltunk varazsolva a babazastol, hogy csak fat allitottunk, en foztem egy finom vacsorat, hallgattunk zenet, szerettuk egymast, nem ajandekoztunk a ferjemmel egymasnak sem.

3 honapos babanak sem vennek semmi kulonoset, marmint ha az en gyermekemrol lenne szo, nagyon max csorgot, plussfigurat, vagy ha epp szuksege lenne valamire, jatszoszonyegre, hintara, akkor megvarnam a karacsonyt es azt allitanam be ajandeknak (az egy dolog, hogy karacsony nelkul is megkapta volna).

Ha mas babarol lenne szo, mondjuk testvereim gyerekerol, akkor pedig az anyukatol kerdeznem meg, hogy van-e olyan dolog, amit mostanaban szeretnenek megvasarolni es abban segitenek.

2010. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

szia! Az én fiam a keresztszüleitől ezt kapta 2 hónaposan. Már 10 hónapos, de még mindíg használja, mert állítható és ülni is lehet benne.

2010. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindenkinek,sokat segítettek!
2010. nov. 22. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 23-án lesz 3 hónapos a fiam és ezt kapja karácsonyra

[link]

2010. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!