Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik Libero...

Kriszti83 kérdése:

Szerintetek melyik Libero ajándékra érdemes beváltani a vonalkódokért kapott pontokat?

Figyelt kérdés
Az ár-érték arányt nézve, melyik éri meg a legjobban? Van kedvenc ajándékotok esetleg?
2010. nov. 19. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azon múlik, nektek mire van szükségetek és mennyi idős a babád.

Én pl. annak idején a Playmobil kirakót rendeltem (akkor nem farmos, hanem szafaris volt), meg a Kerekítő mondókáskönyvet. Ekkor már 1 év körül volt a kislányom.

Most már 2 és fél éves és szobatiszta pár hónapja, úgyhogy a maradék pontokból a januárban érkező kishúgának rendeltem a zsiráfos takarót.

2010. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez relatív, kinek mire van szüksége. :) Én egy Avent varázsitatót rendeltem, ez a boltban 2.000,- Ft körül van, nekem így megérte. A pólók is jók, de úgy gondoltam jópofa pólót tudok venni bababiziben fillérekért. A bábok is nagyon tetszenek, lehet köv. alkalommal azt kérek. A többi ajándékra meg nagyon nincs szükségem.
2010. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az én kislányom most lesz 2 éves, nálunk is januárban érkezik a kistesó :) Ezért is a dilemmám.
2010. nov. 19. 12:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerekítő könyvet nagyon szeretjük, az szerintem megéri, egyébként 1500 Ft. Rendeltem bábot is, azt is szereti, jó minőségű.
2010. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt egy Fisher Price formaevő, az nagyon klassz, bár már nem lehet kapni. Nagyon szereti a lányom.

Rendeltünk még avent itatót is, mondókás könyvet is, meg azt nem tudom, hogy van-e még, Színek és Formák könyvek.

De pl szülés utánra (2.baba) rendeltem magamnak egy csomag betétet.

Most a zsiráfos takaróra gyűjtök éppen, hogy legyen a kistesónak.

Szerintem mindegyik ajándék klassz. Azt találd ki, hogy mire van szükségetek.

2010. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Kerekítő mondókáskönyvet mondanám!
2010. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én formaevő dobozt, farmos kirakót, és zsiráfos magasságmérőt rendeltem.
2010. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A zsiráfos magasságmérő mekkora és milyen minőségű, anyagú? Hogy lehet a falra helyezni?
2010. nov. 19. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Off: Ne haragudjatok főleg kérdezni szeretnék, mert én is azon gondolkodom, hogy mit rendeljek :)

A varázsitató jó? úgy értem nem csöpög bele a baba orrába a folyadék a felső lyukon? ezt olvastam róla már több helyen

És a kirakóról mi a véleményetek?


Nekünk van Kerekítő könyvünk, (nem a Liberótol) és nagyon szereti a babám, minden nap megnézegetjük, ezt én ajánlani tudom!

2010. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én most rendeltem a kisfiamnak 1 hónapja a zsiráfos bábot a zsiráfos takarót és a farmos forma kirakót.

Első napokba sokat játszott a zsiráfos bábbal de azt hamar megunta.A farmos formakirakó még azóta is az egyik kedvenc.Imádja és szerintem is szuper kis játék.

Csak ajánlani tudom.

Most nem tudom milyen dolgokat lehet rendeli mert megváltozott a liberó oldala és azóta nem néztem.

2010. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!