Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fa játékkonyha van ilyen?

Fa játékkonyha van ilyen?

Figyelt kérdés

- nagy legyen a mérete

- legyen mosógép, sütő, mikró, hűtő, főzőlap

- a sütő ajtaja lefelé nyíljon, mint az igazi sütőnek

- könnyen nyitható legyen az ajtó


Van egy játékkonyhánk, amit átvittünk a mamához. Oldalra nyílik a sütő és minden ajtó nehezen nyitható. A kislányunknak szeretnénk karácsonyra egy jobbat venni otthonra.


tegnap 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztonsagi okokbol nem nagyon fogsz talalni ilyet, max ha te atszereled a suto ajtajat.

Mert ha lefele nyilik, akkor egy masodperc es ralepnek, de el is eshetnek benne, aztan rajuk borul az egesz es lehet perelni.

Direkt nyilnak az ajtok oldalra.

tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztos voltam benne, hogy lefelé nyílik a lidl konyha sutoje, de nem, megnéztem, oldalra nyílik.
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lidl konyha van itthon. A kislányom egyedül nem tudja nyitni az ajtókat. Azért esik el mindig, mert próbálja nyitni.
tegnap 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:

A sütőajtóval kapcsolatban igaza van az első válaszolónak, szerintem csak akkor lesz olyan, ha ti átalakítjátok, mert én sem láttam még ilyet (gondolom ez az oka).

Nekünk amúgy ilyen van, a sütőt kivéve szerintem megfelel minden kritériumotoknak:

[link]

tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, nincs benne mosógép sem...

Esetleg ez?

[link]

tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben itt találtam olyan sütőt. 2 konyha van fent, de a másik 100 ezer felett. Lehet innen fogok rendelni. [link]
ma 07:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináltass asztalossal.
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!