Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megbízható a mamabrum webáruház?

Megbízható a mamabrum webáruház?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy valakinek van-e vele tapasztalata. Kinéztem ott egy játékkonyhát, elég jó árban van, de kevés véleményt találtam róla más oldalakon.

#játékkonyha #mamabrum
aug. 9. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom a válaszokat, én is egy ottani játékkonyhával szemezek 🙂
aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, gondoltam írok, hátha erre vetődik valaki 🙂 Végül megrendeltük, az összeszereléssel megszenvedtünk... nem bonyolult, de kézzel meghúzni azt a rengeteg "A" jelű csavart képtelenség (3 nő próbálkozott vele, mindannyian hólyagos kézzel fejeztük be a munkát 😮‍💨)

Egyébként az áruházzal nem volt gond, időben ki is szállították a cuccot, minden OK a konyhával (bár a leírás szerint 3 edény+2 fedő van, a valóságban meg 2 edény+1 fedő, de ez legyen a legnagyobb baj 🙃).

szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és a 2 évesemnek nagyon tetszik, aktívan tudja használni, szóval eddig bejött :)
szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!