Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kisbabás...

Mit gondoltok a kisbabás videókról?

Figyelt kérdés
A facebook folyamatosan feldobja a reels videókban kisbabás videókat. Nemcsak amerikai influencerek, de magyarok is. Hogy képesek ennyi videót gyártani? Komolyan, nekik 1 napról van annyi videó, mint nekem az 5 éves gyerekemről összesen. Mindent felvesznek videóra, etetés, öltöztetés, rengeteg vicces videó. Hogy van erre idejük? Pedig én is 3 évet itthon voltam, de sokszor levegőt venni nem volt időm. Vagy csak én rontom el? Ti mennyi képet, videót csináltatok a gyerekről?
tegnap 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is rengeteg képem és videóm van a gyerekekről. Olyan gyorsan felnőnek, én mindig őket tettem első helyre. A mosatlan, a szennyes megvár… ők nem. ❤️
tegnap 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is rengeteg van. Mindent félre lehet tenni, erre időm mindig volt.
tegnap 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem is van sok. Bár kinek mi számít soknak.

Mostanában rengeteg olyan videót látok, ahol pelenkázzák, szoptatják a gyereket és a napi rutin, hogy felkeltik, altatják. Na, ilyenekről nincs sok.

tegnap 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3, hol találkoztal rengeteg ilyen videóval?

Én nem láttam ezekből rengeteget.

tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Felvenni oké, de feltenni nem.
tegnap 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Az egész napunkat fel tudnám venni, de csak azt szoktam, ami eléri az ingerküszöbömet :)

Nyilván az én gyerekem, nekem 0-24-ben cuki, de ezt videó nélkül is tudom, más meg gondolom annyira nem kíváncsi a 130. "milyen ügyesen eszik kanállal Ödönke"-videómra (ráadásul fb és hasonló fiókom sincs...).

De nálunk is van olyan anyuka pl. zenebölcsin, aki rendületlenül videózza a kétévesét hétről hétre, pedig minden alkalommal ugyanaz történik, merengtem már rajta én is, hogy ebben mi lehet a poén, kinek csinálhatja... pedig ez hetente van, nem is naponta többször, mint egy etetés, pelenkázás stb.

Szóval gondolom az általad említett videókra van igény, vagy ha mégsem, akkor csak átlagos, feltűnőségi viszketegségben szenvedő anyukákról beszélünk, akik kéretlenül is tolják a cukikájukat mindenki orra alá. De a lényeg, hogy levideózni pont nem nagy szám szerintem, kb. mindenki képes rá, csak értelme nincs :)

tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, nekem egyet nem dob fel, bár szisztematikusan törlök mindenkit, akinek gyereke lesz, mert AKKOR aztán tuti, hogy minden poszt a "babukájáról" szólna, és nem akarom látni az első kakás pelust, meg hasonlókat.


Egyszerűen nem érdekel a gyerek-téma, meg semmi, ami azzal kapcsolatos - a "cuki kisbabás" videók meg főleg nem.

tegnap 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7# akkor ez a kérdés, meg topic miért érdekel?
tegnap 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem szeretem, ha valaki kiteszi a gyerekét a közösségi médiába. Ezek intim, családi dolgok. Hála Istennek, hogy az én koromban nem volt még ilyen. Meg otthon is megnézni a képeket és a videókat is ciki volt, hatha meg látta volna 1000 idegen a családon kívül 🥲🥲. Nekem 1 kép sincs kint a gyerekeimről sehol sem. A telefonomban viszont, van sok.
tegnap 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Ezer meg egy képem van meg videóm a fiamról, de nem pakolom fel sehova. Csak a szűk családi kör látja, mert nekik küldünk, de felpakolni a netre. Ezzel nagyon nem értek egyet.
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!