Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Napi 3 km sétának van valami...

Napi 3 km sétának van valami jó hatása is?

Figyelt kérdés

Oviból hazafelé, aztán odafelé másfél-másfél km-t kell sétálnom a fél évesemmel.

Szóval jól esne egy kis lelkesites, hogy milyen jotekeny hatása van.



tegnap 15:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
1,5 km-t kb 15 perc alatt megteszek gyalog, de max 20
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiam születésétől kb ugyanilyen távra hordtuk a nagyot iskolába.Minden időben, esőben is, esővédővel és esokabattal.

Nem lett tőle baja, sőt..

Teljesen egészséges 3 éves aki max háromszor volt beteg 3 év alatt.

tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Ugye nem azt akarod mondani, hogy ez a napi összes mozgásotok? Rettentő kevés :( egyenes út a motiválatlansághoz, betegségekhet, elhízáshoz. Tessék többet mozogni, arra vannak azok a virgácsok kitalálva. (Igen, esőben is)
ma 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as, szerinted az ember setal napi 2x, aztan onnantol kezdve befekszik az agyba es tobbet fel nem kel masnapig? Ugy, hogy van 2 gyereke?

Ugye ezt nem mondod komolyan? Ugye, nem? :( 😂😂

Te ezt csinaltad? Hogy? Erdekelne! Nekem nem megy, pedig neha tok jo lenne fel se kelni masnapig, olyan faradt vagyok.

ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy csináltam, most is napi 10 km-et futok minimum, emellett nem használom a kocsit 5 km-nél rövidebb távra.

De hány olyan anyuka van, aki a szomszéd utcából is kocsival hordja a gyereket oviba, konkrétan a szembeszomszédom...

Szóval nyilván nem fekszik senki egész nap, de az, hogy otthon ugrálsz a gyerek körül, az rettentő kevés mozgás, akárki akármit mond.

ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!