Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keveset gyarapszik a babám?

Keveset gyarapszik a babám?

Figyelt kérdés
Sziasztok anyukák ma mértem le a kislányom. 7 hónapos múlt 5.én. Augusztus végén voltunk orvosnál 7900g volt a súlya, ma mértem 8800g. Nem gyarapodott keveset? Október végén megyünk dokihoz fogják mérni de valahogy kevesellem a súlygyarapodását. Vagy csak én reagálom túl? Már 5hósan elkezdtük a ht-t (pár kanálnyit eszik csak) Vannak napok mikor eszik de van mikor étvágytalan (fogak is rá tesznek tuti). Persze többet mozog mint eddig. Van itt olyan anyuka akinek ennyit hízik a babócája? Csak megnyugtatás képpen. Köszönöm ❤️
ma 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt hízott majdnem egy kilót, dehogy kevés.
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kevés. Második félévben nem híznak már annyit, fél kg is teljesen rendben lenne, sőt.


Egyébként az én kislányom 9400 gramm volt 1 évesen :D

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkora, mint egy átlagos egyéves.
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!