Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekednek szimpla vagy...

Gyerekednek szimpla vagy dupla ágya van? Ha kis barátja/barátnője ott szeretne aludni, elférnek a gyerekszobában?

Figyelt kérdés
tegnap 12:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
A kicsiknek 90x200-as ágyuk van. A nagyobb már különszobában van, neki 160x200-as ágya van.
tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Vendégágyas 90*200-as ágyuk van. Ehhez hasonló: [link]

De nem azért, hogy vendég aludjon rajta, hanem mi szoktunk, ha áthívnak valami miatt..., betegek...stb.

A nagyobb 10, még nem aludt itt kisbarát.

tegnap 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

140x200ad mind a 2nek.

De nincs itt alvás nálunk

tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szimpla ágya van. Másodikos. De szerintem senki nem fog itt aludni. Nem hiszem, hogy bárkit meghívna.
tegnap 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
10 éves a fiam, 2 személyesre kihúzhatós ágya van (2 éve cseréltük ilyenre) , nálunk az unokatesó szokott itt aludni néha hétvégén ( nyáron meg volt, hogy 1 hétig is itt volt.. :) ) .
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Szimpla. Nem alszik itt senki, nem szeretem a vendégeket.
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szimpla ágya van a nagynak (lány), mert elég kicsi a szoba.

De aludt már itt barátnő nem egy, megoldották, hogy elférjenek.


(Nálam kevés introvertáltabb, antiszociálisabb embert ismerek, de ezt nem fogom kivetíteni a gyerekre.)


A 2 kisebbnek (szintén lányok) most egy 90x200as galériaágy van, amin ketten alszanak.

(Nem azért, mert nem lehetne máshogy, csak nem hajlandóak magukban aludni, ezért így lett megoldva.)

Hozzájuk még nemigen jöttek még ittalvós barátok.

tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
16os vagyon. Nem vagyok introveltált. De a lakás az a magán terünk, ott nincs másnak dolga.
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én magamra írtam, mert én az vagyok.

Azt én sem tűrtem, és nyomatékosítottam, hogy ezt ne, amikor vagy 3-4 osztálytárssal állított haza kérdezés nélkül.

Viszont ha 1-1 valakit felhoz, hogy előtte megkérdezi, engem azért nem zavar, mert úgy vagyok vele, inkább itt legyenek, mint valahol lézengjenek az utcán.

(Ittalvás meg most egyhamar nem lesz egyéb okokból.)


Engem jobban zavar a kisebbeket szülinapi bulikba hurcolni, ahol felnőtt társaság is van, és bájologni kell, de az meg az én bajom...

#17 voltam.

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!