Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor mondjuk azt, hogy...

Mikor mondjuk azt, hogy elindult a baba? Ha már az első lépéseit önállóan megteszi, mindenféle segítség nélkül vagy ha stabilan, folyamatosan jár?

Figyelt kérdés
tegnap 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Két külön dologról beszélsz.

Vannak az első lépések és van a stabil járás.

Szerintem az "elindult" az még csak a lépeget, de nem folyamatosan halad fázis

tegnap 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Az enyém már elindult, megy is önállóan, folyamatosan. Futkozik is, de stabilnak nem mondanám, max 85-90%-ban stabil.

De amúgy ha önmagában azt mondja valaki hogy elindult a baba, akkor én arra asszociálok, hogy az lehet kapaszkodva is, hiszen ugyanúgy megy, és lehet önállóan is. De az hogy önállóan jár, nem azt jelenti hogy stabil is.

tegnap 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%
Szerintem az első lépéseitől lehet mondani, hiszen (tapasztalatom szerint) utána már nincs egy perc megállás sem.
tegnap 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekeimre akkor mondtam, mikor járva kezdtek közlekedni mászás helyett.
tegnap 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha már megy. A lányom amikor először megtett 2 lépést, "feladta". Több hónap múlva indult csak el rendesen. Tehát amikor az első lépéseket tette meg, onnantól fogva még nem járt egyáltalán. Szóval szerintem attól kezdve, amikor már önállóan jár, még ha nem stabil, bizonytalan is.
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10-20 lépést már tesz bizonytalanul, néha leguggol vagy előredől, lehuppan de folytatja.
tegnap 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógytornászunk onnantól datálta, hogy 3-4 métert elesés nélkül ment a gyerek. Ez egy hónappal azután volt, hogy először megtett pár lépést.
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!