Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 16 hónaposan szeparacio?

16 hónaposan szeparacio?

Figyelt kérdés
16 honapos gyerekről van szó. Két hete ragodok a dolgon. Kisfiam mindenhol jól elvan ha ott vannak a szülők. Szokott rá anyukám anyosom is vigyázni nálunk és náluk is. Nem sok időre 2-3 max de elvan. Két hete megjelent anyósom hogy ő elvinne a gyereket most már nagy. Látni lehetett nem akar menni, se öltözni nem akart, hiába mondtam neki. Csimpaszkodott belém. Csak csak elment legbelül a szívem szakadt meg ahogy kézen fogva viszi a mama ő meg csak sodródik. A legbosszantobb hogy sírt a kicsi de nem hívott fel, hanem akkor mondta amikor visszatértek. Tudtam hogy baj van megállt a kocsi, meglátott és már a kocsiban üvöltött. Nagyon haragszok magamra, a mamara, hogy nem hallgattam a kicsi jeleire. Férjem szerint tulreagalom és had legyen a mamajaval. De ha nem akar menni akkor is muszáj? Azóta levakarni nem tudom magamról mindenhová jön velem. A másik probléma januárban bölcsibe megy. Ez nagyon nem tett jót nekem se, hogy ez így sült el.. szerintetek addigra túl teszi magát a dolgon? Mi lehetett a baj? Remélem nem okoztam neki sérülést.
tegnap 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kisfiam 18 hónapos, de ő is kb 16 hónapos volt, amikor hasonló eset történt velünk. Úgy döntöttünk a férjemmel, hogy ideje ha néha elmegy a nagyszülőkhöz a kisfiunk ( a szomszéd utcában laknak), azelőtt nem nagyon bíztuk másra. Elvittük anyósomékhoz pàr órára, nem is volt semmi gond, eljátszottak, de a 2.-3. alkalom után észrevettük, hogy ha úgy megyünk hozzájuk, hogy nem hagyjuk ott, hanem mi is ott vagyunk (pl.ha ebédre megyünk át hozzájuk), akkor sír ha csak arrébb lépek akkor is. Rájöttünk, hogy attól fél, hogy ott fogom hagyni. Borzasztó érzés volt nekem is, szóval téged is megértelek teljesen.

Én azt mondom, hogy ha ennyire nem akar menni, akkor ne erőltessétek még. Vagy próbáljàtok meg azt, hogy a mama jön hozzátok és te mész el. Januárig persze, hogy túl teszi rajta magát és biztosan nem okoztál neki sérülést ezzel az egy alkalommal. 😊

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Simán csak nem akart elmenni a mamaval, és mivel te nem tudtál nemet mondani, el kellett mennie.

Ha nem akar menni a mamával nem kell engedned, állj a sarkadra és ha legközelebb akarja vinni, mond, hogy a kicsi nem szeretne(ha valóban nem akar menni)

Különben is mi az, hogy megjelenik a mama, kijelenti, hogy elviszi, te meg ha akar a gyerek ha nem erővel elküldöd?

Ki az a mama a jó isten?

tegnap 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!