Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Marhaepe szappan kiveszi az...

Marhaepe szappan kiveszi az anyatejes kaki foltot? Ha nem, akkor mi igen?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, csak úgy nem engedi kiírni.

#kaki #tisztítás #folt #Marhaepe szappan
tegnap 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiveszi, illetve szerintem a dm saját márkás folyékony marhaepe szappan verhetetlen. Ilyen kis kefés teteje van, úgyhogy még kicsit meg is lehet súrolni, ajánlom. Kakifoltra, kajafoltra, csokifoltra, koszra, még vérre is használtam, minden kijött szépen
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1!Köszönöm. Nekem sima szappan formában van. Frissen át szoktam dörzsölni, aztán rendesen gépben kimosom, de sajnos, elég kudarcos. Mindenképpen kipróbálom, amit írtál. Nagyon jól hangzik.

(Ugyanitt balesetmentes pelenka is érdekel 🤣).

tegnap 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre nem jó, de a kakifoltot ki szokta szedni.

Átdörzsölöm aztán otthagyom 1 órára, vagy mikor odaérek megint megdőrzsölöm és akkor már nincs benne.

tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hu, hát nálunk a dm-es marhaepeszappan szintén kedvelt, simán kiszedem vele a 2 hete raszaradt verfoltot is, nyoma sem marad. De a babakaki ennél makacsabb, azt nem mindig lehet makulátlanul kimosni vele. Szóval passz.

Balesetmentes pelus szerintem nincs.

tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kifolyik felül akkor huggies. Extra pisire a libero touchot ajánlom :D amúgy lehet azért folyik ki mert már kicsi a pelus. Érdemes ilyenkor nagyobbal próbálkozni.
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5! Köszönöm. Igen, főleg felül folyik ki. Szomorúan hallom, hogy pont a legdrágább 🤣

Hát, az van, hogy amikor a Pamperst kaptam, még az alsó határán volt a súlynak a fiam. Már akkor se jött be, így vártam, hogy később hátha jobb lesz. Most a közepén van, de katasztrófa. Ma kétszer lett tokától bokáig olyan. Reggel konkrétan úszott a pisiben és kakiban. Mondom,ok, éjszakára megbukott. De délután egy nyamvadt kaki is teljes ruhacserével járt. Eddig egy pelus se vált be, (kivéve az egyesek, akkor még mindegyik jó volt, amit próbáltam.) Gondoltam is, én kis naiv, mit válogatnak annyit a többiek, mind tökéletes, miért nem használják a legolcsóbbat?🤣 Na, de ami mindennél rosszabb volt nekünk az a Pampers.

tegnap 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:

5os vagyok

Igen ezt ki kell amúgy tapasztalni. Én libero fan vagyok. Sokat pisil a fiam és ezzel nem volt még sosem baleset. Estére touch, nappalra up&go. Amúgy van egy sejtésem, hogy rossz méretet használsz. Lehet kilóra jó, ami rá van írva, de sok babának akkor is nagyobb kell pl fiamnak is. Ő magas vékony, kilóba 5ös kellene bőven, de 6osat adok már rá.

Ha folyós a kaki akkor a huggiesnak felül van ilyen kis tasakja ami megfogja. De lehet másik pelusnak is, csak tudom, hogy annak biztosan.

ma 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!