Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dányi Alisa vagy Dányi Zara,...

Dányi Alisa vagy Dányi Zara, Dányi Azra, Dányi Vivien?

Figyelt kérdés

En az enyemet akarnam adni a Vivient. De a ferjem nem akarja mert sok van a csaladban ami engem nem erdekel.

Kivancsi lennek hogyan velekedtek errol, nem ez alapjan fogok donteni csak erdekelne a valaszaitok most.

Melyik a szebb?


tegnap 23:00
A kérdező szavazást indított:
Alisa
Zara
Azra
Vivien
10 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Es mielott elkezdenetek irni, igen romak vagyok. Nekem ezek tetszenek, es nem fogok olyat adni ami nem tetszik de magyaros hogy nehogy hatranya legyen a nevebol. Ezek nem tipikus cigany nevek, esetleg az Alisa de az a baj arrol meg olyan erzesem van hogy egy gyonyoru kislanyom lenne ezzel a nevvel.
tegnap 23:03
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

A Dányi Zarából seperc alatt Zányi Dara lenne.

Vivien.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha Vivien lenne ugyis Vivikenek hivnank, engem meg Vivien hiv mindenki. Szoval nem ugyanugy hivnanak minket ugymond. EN ezt szeretnem de a parom nem
tegnap 23:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Vivinek hiv mindenki*
tegnap 23:08
 5/7 anonim válasza:
47%
Jó vicc hogy nem tudod eldönteni te magad a nevet.Pisiléshez nem kérsz segitséget?
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nektek "romáknak" a gyerekcsináláshoz nem kell segítség.... Veronika.
tegnap 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó két primitív szukának :


Akkor is jár a pofátok, amikor nem roma kér névválasztásban segítséget ? Ugye hogy nem. Nekem sem a szívem csücske a fél indiai, de azért el kell ismerni, hogy valamiben különbek a magyaroknál. És most nem ő támadott indokolatlanul

ma 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!