Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Kifogyott a c-vitamin pezsgőtablettám,kimostam majd mikor megszáradt oda adtam a kislányomnak mert nagyon szeret doktornéni lenni és gondoltam ezzel is játszhat.lassan 3éves. Előbb szaladt hozzám, mert a tetejét belülről kilyukasztotta és apró golyók voltak benne amit tett a szájába de ki is köpte, azért tartok tőle, hogy nehogy egy-kettőt lenyelt. Őszinte leszek fogalmam se volt, hogy van benne valami és hogy mi lehet az! Nagyon ideges lettem. Köszönöm szépen, ha valaki tudná! Szép napot!
ma 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz! Nem mérgező.

Ez ilyen nedvesség megkötő anyag, silica gél. Farmernadrágba, cipőben is szokott lenni kis tasakban.

ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezekbe is tesznek? Tényleg nemtudtam! Köszi szépen a válaszod 😊
ma 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs de a 3 éves lányod még olyan, hogy meglát valami ismeretlen, érdekes dolgot és még mindig a szájába veszi egyből? Ezt azért már illett volna megtanulnia és/vagy megtanítani neki…
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

3-as!

Ugye te sosem rágcsàltad meg a ceruza végét vagy a radírt kisiskolás korodban? Gondolom nem kóstoltad meg a havat, nem nyalogattad a jégcsapot sem. 😀

Ingerszegény gyermekkorod lehetett!

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért is??? Természetesen mondjuk neki még ha olyan hihetetlen és lehet meglep,de értelmes kislány és mellesleg nemszok semmit a szájába venni! Most megtörtént.És mellesleg nem ez volt a kérdés és ezzel a válasszal nagyon sok szülőt és gyermeket minősítesz!
ma 17:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ahogy írod kedves 3-as!Ő tökéletes 👌
ma 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:

A kettő nem ugyanaz, hogy kifolyik valamiből néhány ismeretlen golyó és egyből beveszi a szájába, mint a ceruzát rágcsálni - megjegyzem, nem rágcsáltam, mert utáltam, hogy elveszti a simaságát. Nem ettől van valakinek ingergazdag vagy ingerszegény gyerekkora.

Viszont a lányom 3 évesen ha ilyen történt volna, az lett volna az első hogy szól és megkérdezi mi ez, nem az hogy egyből megkóstolja. Én ezt jelnek venném, hogy valamit hiányosan tanítottam meg neki, ha ezt nem tudja.

És meg lehet sértődni, de nem az én gyerekemnek lesz baja random dolgoktól, mert akár lehetett volna mérgező dolog is, amit a szájába vesz…

ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!