Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha beiraszt a...

Mit tesztek, ha beiraszt a légzésfigyelő és valóban leállt a baba légzése?

Figyelt kérdés
Látom, hogy milyen sokan fontosnak tartják, hogy legyen légzésfigyelőjük és felmerült bennem a kérdés, hogy vajon mit tenne egy átlagos, egészségügyi tapasztalatokkal nem bíró anya?
2009. jan. 7. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

mi amikor megvettük,volt egy 2 órás tanfolyam is a kórházban,ahol vettük,egyébként leírás is tartozik a készülékhez,hogy mi a teendő riasztás esetén.nekünk beriasztott mikor a kislányunk 7 hónapos volt,megmentette az életét!!szerencsére elég volt felkapni az ágyból,magához tért ennyitől is.de tudtam volna hogy mit kell tennem ha ennyi nem elég,megtanultam a tanfolyamon.

mindig fontosnak tartottam hogy legyen légzésfigyelő,sosem bocsátottam volna meg magamnak,ha mégsem veszem meg..

2009. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Általában elég, ha csak kikapod az ágyból, egyből "eszébe jut" levegőt venni.

Nekem jelzett már 3-szor, és 1 hónapos a babám:

1. bénán raktuk össze, azért jelzett

2. lekúszott róla, és nem érzékelte a kütyü

3. mintha elfelejtett volna levegőt venni a babám, vagy nem tudom, miért riasztott, de mikor kivettem az ágyból, csak nézett rám, hogy mit képzelek én, hogy nem hagyom aludni.


Remélem komoly baj nem lesz, mivel nem vagyok eü-végzettségű.

De örülök, hogy van ez a kütyü, engem megnyugtat, sokkal jobban alszom én is így.

Üdv

2009. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Nekem riasztott már! Kivettem az ágyból a kisfiamat és ráztam egy ideig utána vett levegőt szerencsére!

2009. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem mintha fontos lenne,csak érdekel mert nem értem: áruljátok már el légyszi,hogy mi lepontozni valót írtam? 1!
2009. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem kérdezőhőz!
2009. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van akinek jó móka lepontozni, ez minden. ennél több öröme ne legyen az életében! :)
2009. jan. 8. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is többször riasztott már.A hogy kivettem a picit az ágyból,szerencsére már vett levegőt,nem kellett semmit csinálni.Nagyon jó dolog szerintem!
2009. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!