Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mennyire volt erős a...

Kinek mennyire volt erős a szülés utáni első menstruáció és meddig tartott?

Figyelt kérdés
aug. 28. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapra jött meg először, és egy átlagos, 4 napos, normál erősségű vérzés volt, mint a teherbe esés előtt. Annyi különbséggel, hogy nem görcsöltem.
aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

10 hónappal szülés után jött meg(addig szoptattam) ugyanolyan volt mint a terhesség előtt .

És azóta is napra pontosan jár, nem változott semmiben a menstruációm

aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja, és ugyanúgy 5 napig tart azóta is mint terhesség előtt ..

#2

aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szülés után 1,5 évvel jött meg. Teljesen váratlan volt, mert semmi tünetem nem volt, sem előtte, sem közben. Mennyiségre talán kicsit erősebb. Nem hosszabb, nem rövidebb.
aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. Napja tart és brutál erős, felállok és folyik. Normális ez?
aug. 28. 11:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon erős volt az első kettő vagy három. A szülés utáni pelenkát használtam.
aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindkétszer szülés után 5.honapban jött meg. Előző terhesség után nem emlékszem pontosan hogy volt, de rögtön be is állt, mint elotte.

Most jött meg először 1 hete a 2.szulesem után, egyáltalán nem fájt semmim. Ezt leszamitva ugyanolyan volt, mint azelőtt.

aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valakinek menstruáció alatt volt a babának szopási sztrájkja? Semmi mást nem fogadott el eddig csak cicit és most már azt sem
aug. 28. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kicsi?

Amúgy lehetséges, hogy a menstruáció miatt nem akarja elfogadni a tejet .

aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5-en lesz 5 hónapos
aug. 28. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!