Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki nem bírta még meginni a...

Ki nem bírta még meginni a cukorterhelésnél a cukros löttyöt? A reggelizős cukorterhelés mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem sikerült kihánytam, de rá másnap megcsináltam, csak akkor a cukros lötty helyett "reggeliztem".

#terhesség #Reggelizős cukorterhelés
júl. 18. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

én 3x hánytam ki

nekem a védőnő csinálta "reggelivel"


Anyának csak reggelise volt, igaz 14 és 16 éve (2 kistesómmal)

júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Istenem, ha már ez ekkora hisztivel jár, mi lesz veletek szüléskor?:D

Elárulom, egy 3-4 kilós gyereket kinyomni magadból rosszabb lesz, mint meginni a cukoroldatot.


Tegyetek bele citromlevet.

júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

2!

ennek ellenére 2x szültem, köszi :)

1#

júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Hogy lenne hiszti bakker, amikor folyamatosan jön a hányásra való inger és azért küzdesz, hogy benned maradjon az a lötty?

Nem az íze a probléma🤦🏻‍♀️

7 hónapon át minden reggel kiokádtam az első folyadékot, amit megittam, persze majd pont ez a cukros szar lesz a kivétel.

júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2 gyereket szültem, de a cukorterheléses folyadékot mind a két alkalommal kihánytam. Másodikkal vészes hányás miatt kórházban ia voltam.

Össze sem lehet hasonlítani a szüléssel nyilván.

De azért köszi.

júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Citromlével lement, de elég rosszul lettem. Pedig az értékek teljesen rendben voltak. A citromlét meg ott mondták, hogy nyugodtan, amennyit szeretnék. Alapból cukormentesen iszok mindent, nekem ez így hányinger volt... (2t szültem, szerintem ne hasonlítsuk össze a szülési fájdalmat egy hányinger gerjesztő löttyel, 2 külön dolog...)
júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokszor ittam már (voltam GDM-es, azóta meg IR-es), de az első terhelésemnél 1 órán keresztül hányingerem volt nekem is.


A reggelizős elvileg annyira nem pontos, mint a glukóz, azért itatják inkább a cukros oldatot. Bár ha gond van, akkor az látszani fog a reggelős vérvételen is, nekem a diétám elején volt 8-as mérésem is reggeli után, természetesen diétahiba miatt, de ezeket ekkor tapasztaltam csak ki. Terhelésem egyébként 8,8 volt.

júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még ízlett is, de utána elájultam :D mondták, hogy három féle kismama van, aki megissza hány/elájul/semmi baja. Az értékek tökéletesek lettek különben.
júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Supla adag vizzal ea citrommal kellemes.
júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!