Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet belőle baj vagy vigyem...

Lehet belőle baj vagy vigyem sürgőségire?

Figyelt kérdés
Lassan 3éves gyermekemmel ütköztünk!Ahogy én fordultam Ő szaladt és halántékal neki a könyökömnek.Hozzáteszem fáradt volt és már kb.15perce sírt és hát ezzel sem segítettem neki,hogy abba hadja.Üti be a fejét azt tudom mikor milyen már úgymond hozzászoktam,de halántékát még nem ütötte be vagyis nemtudok róla.persze szombat van,nincs orvos.
júl. 6. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem esett el a gyereked vagy sérült meg? Nem lesz semmi baja. Ha hányna vagy felszakad a bőr vidd orvoshoz.
júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De de esett sőt ügyeleten is voltunk már 2x,de őszinte leszek tisztában vagyok vele,hogy a halántékra nagyon kell vigyázni és azt még nem ütötte be vagyis eddig én nem láttam!Csak megijedtem és ostorozom magam,hogy miért nem figyeltem jobban oda 😔
júl. 6. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A "halántékra nagyon kell vigyázni" leginkább babona, csak akkor érvényes, ha komoly ütésröl van szó - bottal, vascsövel vagy hasonló

Másrészt ha a gyerek normálisan, megszokott módon viselkedik, akkor semmi ok pánikba esni.

júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Persze már alszik,mint írtam már fáradt volt(korán kelt nagyon).Figyelem majd.
júl. 6. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel felesleges menni , azért ennyire kemény nem vagy.
júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "sérülést" meg figyelni sem kell 🤷
júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden gyerek elesik akinek nem állnak 0-24a sarkában és ez így van rendjén. Semmi baja nem lesz.
júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!