Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet cumira szoktatni...

Hogyan lehet cumira szoktatni a babát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napok óta nyűgös a kislányom, már többször próbálkoztunk cumival nyugtatni, mert tápszeres baba, de eddig nem fogadta el, kivéve tegnap. Tegnap meglepően jó napja volt, jókat is aludt cumival, megtudtuk nyugtatni. Ma már viszont nem akarja elfogadni. Van esetleg erre valami praktika, hogy hogyan lehetne hozzászoktatni, hogy ez egy jó dolog neki, megnyugtatja őt? Tudom tudom a cumi rossz dolog, de még mindig jobb mintha egésznap sír szegényem..

júl. 4. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.Van olyan baba,aki nem szereti.
júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes babáknál azt szokták javasolni, hogy az anyuka cseppentsen pár csepp anyatejet a cumira.

Próbald meg a tápszerbe belemártogatni a cumit és úgy oda adni neki.


De ez csak egy laikus tipp, az én gyerekem sosem cumizott.

júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha sír valami problémája van. A problémát kell kitalálni és azt megoldani. Bármi is legyen a baja nem a cumi a megoldás.
júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En kitartoan adtam neki es egyszer csak elfogadta.

De amugy nekunk azert “kellett” mert o a cumisuvegen cumizott allandoan elalvaskor es ha felebredt ejszaka is kereste, es en ezt nem szerettem volna, akkor mar inkabb a cumi.

Elfogadta vegul.


De ha ez nem lett volna, tuti nem kap.

júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki több fajtát, formát esetleg. Lehet, hogy csak az nem tetszik neki. Az én fiam pl azokat szereti jobban amik ilyen 4 csücskösek vagy, hogy mondjam. Azokat, amik telibe körbe mennek a szája körül kiköpi.
júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3!

A problema az, hogy nem tud elaludni, ezaltal nagyon faradt es nyűgös. Ezért erre keresem a megoldast.

júl. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!