Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép név szerinted a Leila?

Szép név szerinted a Leila?

Figyelt kérdés
Romas vagy nem?
júl. 3. 18:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Arabos. Én keresztényként nem adnám, pedig nem ragaszkodom a bibliai nevekhez, de azért maradok az európai vonalon.
júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A lányom második neve, de mi j-vel írjuk. Én nem szeretem, nem adtam volna csak a férjem kérte, hogy had legyen ez a második neve. Egyébként úgy, mint név szerintem teljesen vállalható.
júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szép, de nekem törökös vagy arabos név, és egyébként kutyát ismertem ezzel a névvel.

Idehaza gyereknek én nem adnám, inkább a Lillát. Kivéve, ha az egyik szülő pl. arab, török stb. származású, mert akkor könnyen indokolható és érthető is. Tudom, manapság divatos mindenféle idegenes hangzású nevet adni, valószínűleg a kortársai közül nem tűnne ki, de én akkor sem kedvelem ezt a trendet.

júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem nem nagyon tetszik.
júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Engem így hívnak, apukám akarta hogy ez legyen a nevem, anyukám az Annát szerette volna. Szerintem egyáltalán nem cigányos, ez egy arab név. Nekem semmi problémám nincs vele, egyrészt mert a vezetéknevem sem átlagos, sőt nagyon különleges, másrészt pedig a Leila szép név :)
júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!