Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnőm teherbe esett egy...

Barátnőm teherbe esett egy sráctól akinek amikor megmondta h terhes tőle, az nem akarja vállalni az apátságot és nem akarja elvenni feleségül sem őt. Jogilag létezik olyan törvény ami kötelezi a férfit valamire ilyen helyzetben ?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek már van egy gyereke az előző kapcsolatból aki amiutan megtudta h terhes lett a lány elvette feleségül , de egy év házasság után sajnos elváltak. ( elméletileg a férfi nem volt jó férj )

júl. 3. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
35%

Egyelőre még nem ment a kukába, és nincs is szó róla, hogy el akarná vetetni, csak itt ajánlgatják egyesek.

Meg lehet nézni, az örökbe fogadott gyerekek között milyen sokan szerető családba kerültek és milyen boldogan élnek. Nem kell elvetetni. Ha úgy gondolja, hogy örökbe adja, még mindig sokkal jobb. Nem kell, hogy a kukába menjen.

júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
3%
Nev nelkul lehet posztot irni. Miert a bnodet hasznalod fel??
júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:
Mire használom fel ?
júl. 3. 21:34
 34/62 anonim ***** válasza:
76%

Meg sem kerdezem, miert nem alapbol hazassagban vallalt gyereket, ha mar neki annyira fontos volt. Legalabb egy evtizede ir ide rengeteg olyan no, akik csupan elettarsi kapcsolatba szultek, majd sirtak azon, hogy a gyerekek apja el sem veszi oket, hiaba van mar 1-2-3 gyerek meg egyutt vannak 4-6-8-10 eve.

Nekem megalazo lenne ilyen helyzetben mint a baratnod, terhesen a hazassagert konyorogni. Egyszer mar megszivta, hiaba vettek el, egyedul maradt egy gyerekkel. Miert kellett ezt meg egyszer eljatszani? Bar vannak olyan hulyek, akik megcsinaljak a harmadik gyereket, egy ismerosom mar a harmadik ferfitol terhes..

júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:
Persze h megalázó …és az a gond h ha el is veszi, tisztelni nem fogja ( ez volt az első házasságban ) De hiába mondok én neki bármit is, ha egy férfiról van szó annyira meg van győződve h ezt így kell csinálni, mintha más út nem lenne.. hiábavaló minden szavam. Ez van o tudja
júl. 3. 21:49
 36/62 A kérdező kommentje:
Szeretem őt.. de egyben zavar is h így gondolkodik. Már rég keresnie kellett volna egy másik társat aki elfogadja őket együtt.. nem h újra kezdeni a felelőtlen játékot. Úgy veszi ha egyszer működött akkor működni fog megint.
júl. 3. 21:55
 37/62 anonim ***** válasza:
85%
Barinődnek ez a hobbija?
júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim válasza:
33%

Nekem is furcsa, hogy milyen sokan írják rögtön az abortuszt. A barátnő óriási ostobaságot csinált, ez nem kérdéses, de a magzat életét kioltani azért nem egy könnyű döntés. Az örökbefogadók sorban állnak az újszülött gyerekekért. Nyilván gyakran van, hogy az anya nem tud lemondani róla, és végül felneveli, rossz körülmények között, és ezt sem akarja senki, de ez egy rossz helyzet, ahol nincsenek jó döntések, csak kevésbé rosszak.


Amúgy kérdező, az egy dolog, hogy a barátnőd nem egy Napóleon, de te is tényleg azt hitted, hogy van olyan törvény, ami kötelezné a férfit, hogy feleségül vegye?

júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, hogy miért gondolja (+írod te is), hogy egyszer már bejött: az bejövésnek számít, hogy végül egy év után egyedülálló anya lett így is?

Ez mondjuk így most másodjára is be fog jönni valószínűleg, csak megspórolnak némi felesleges vesződséget egy esküvővel és bosszúságot a válással... 🙃

júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%

35-36-ra:

Kérdező, nincsenek ennek a lánynak szülei? Ha neked, a barátnőjének nem hiszi el, hogy ez zsákutca, a szüleinek sem hiszi el? Vagy - amitől tartok - ugyanezt a marhaságot gondolja az anyja is, aki őt egyedül nevelte fel - mert az apát hasonlóan próbálta megfogni és hasonlóan nem sikerült neki. És persze ő sem volt hajlandó belátni, hogy ez zsákutca.

júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!